AVICENNA LABORATUVARLARI

İletişim
Firma No :
110203
Adres :
Aziziye Mah. Cinnah Cad. 64/4 Çankaya 06540, Ankara
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı
 
Avıcenna Laboratuvarları; tıbbi analiz hizmetlerinde tarafsız, güvenilir ve hızlı çözümler sunarak hasta bakımına katkı ve hasta memnuniyetine ulaşmada sürekli iyileşme sağlamak temel amacımızdır. Güvenilir ve doğru sonuçlar vermeye odaklı biyokimya, mikrobiyoloji ve patoloji analiz hizmeti sunuyor ve hizmet kalitesini sürekli geliştiriyoruz. Yönetim ve personel olarak tüm birimlerde kaliteli hizmet bilincini yerleştirerek dolayısıyla da eğitim programları oluşturup çalışanların kalite arttırma faaliyetlerine katılımını sağlıyoruz. Hasta Kabul hizmetlerinde, düzenli mekanlarda, nazik, bakımlı, güler yüzlü, kibar, empati gücü gelişmiş personelimiz ile hastaya değer veren bir hizmet sunuyoruz. Uluslararası ‘TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvarlar Kalite ve Yeterlilik için Şartlar’ standardına, bilim ve teknolojideki yeniliklere uygun şekilde kalitemizi ve yönetim sistemimizi sürekli geliştiriyoruz.
 
Hizmet Tanımı
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji 
  • Mikrobiyal Genetik 
  • Alerjen Testleri 
 
Arama Terimleri: 
Avicenna, Avicenna Laboratuvarları, Laboratuvarlar, Laboratuvarlar Sonuçları, Alerji Testi, Alerji, Patoloji, Sitoloji, Sperm Tesi, Avicenna Lab, Ankara Özel Laboratuvarlar, Çankaya Laboratuvarlar, Pataloji Laboratuvarları, Ankara Patoloji, Ankara Laboratuvar
 
Hizmet Bölgeleri
Çankaya, Yenimahalle, Altındağ ve Keçiören Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Ankara Çankaya Tıbbi Laboratuvarları, Biyokimya, Patoloji, Mikrobiyoloji, Mikrobiyal Genetik, Alerjen Testleri Hizmetleri Vermekteyiz.

Bu firma 2050 kez ziyaret edilmiştir.