DR. İBRAHİM CEM ÖZKURT MUAYENEHANESİ

İletişim
Firma No :
108337
Yetkili Adı :
İbrahim Cem Özkurt
Adres :
Akat Mah. Ebulula Mardin Cad. 14/3 Beşiktaş , İstanbul
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı
 
1991 Yılında TED Ankara Koleji‘nden mezun olduktan sonra aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne girmiştir. 1996 yılında Diş Hekimi ünvanını almış ve 1.5 yıl kadar muayenehane hekimliği yapmıştır. Daha sonra kazandığı Devlet Bursu ile İngiltere’de University of Sheffield School of Clinical Dentistry' de ortodonti uzmanlık eğitimi almıştır. Uzmanlık programının gerekliliği olarak NHS Charles Clifford Dental Hospital' da ortodonti uzmanlık öğrencisi olarak görev almıştır. Bu eğitimin bir parçası olarak tez hazırlamış ve MMEDSCI derecesi almıştır.

Çalışmalarına Amerika Birleşik Devletleri’nde University of California at Los Angeles School of Dentistry' de devam etmiştir. Burada bir süre ortodonti kliniğinde çalışmış, aynı zamanda Oral Biyoloji dalında kemik yapım ve yıkımında aktive olduğu, hocası Dr. Sotirios Tetradis tarafından bulunan NFIL3/E4BP4 geninin karakterizasyonunu içeren doktora tezi hazırlamıştır. UCLA’deki çalışmaları neticesinde Ph.D. derecesi almaya hak kazanmıştır.

Türkiye’ye Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde görev almak üzere dönmüş, 4 yıl süre ile Diş Hekimliği Fakültesi’nde çalışmıştır.
 
Hizmet Tanımı
  • Ortodondi
  • Diş Teli Tedavisi
  • Şeffaf Diş Teli Tedavisi
  • İçten Diş Teli Tedavisi
  • Yetişkinlerde Ortodonti
  • Çocukların İlk Ortodontik Muayenesi
  • Diş Beyazlatma
 
Arama Terimleri: Ortodontist, Diş Teli, Gömülü Dişlerin Tedavisi, 20'lik Dişlerin Tedavisi, Eklem Bozuklukları, Diş ve Çene Bozuklukları, Hareketli Ortodontik Tedavi, Sabit Ortodontik Tedavi, Diş Çapraşıklıkları, Şeffaf Diş Teli Tedavisi, İçten Diş Teli Tedavisi
 
Hizmet Bölgeleri
Türkiye Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Beşiktaş Ortodondist, Ağız ve Çene Cerrahisi, Beyazlatma, Şeffaf ve İçten Diş Teli Tedavisi Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 972 kez ziyaret edilmiştir.