SELAHİ ERTÜRK MUAYENEHANESİ

İletişim
Firma No :
109238
Yetkili Adı :
Selahi Ertürk
Adres :
Mimar Sinan Mah. Selim Dede Cad. 52/4 Çekmeköy , İstanbul
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı

1974 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini , 1975 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisini bitirdi . 1978 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Doktorasına başladı. 1982 yılında PERIODONTOLOJİ dalında DOKTOR ünvanını aldı.1992 Yılında İzmir Asker hastanesinde Diş kliniği şefliğinden emekli oldu. 1998 -2009 yılları arasında yurtdışında kendi kliniğinde hizmet verdi.Yurt dışı klinik halen hizmete devam ederken , 2012 yılında çekmeköy de dostlarını ağırlamak için yeni kliniğini hizmete sundu.Kliniğimiz ilke olarak öncelikli kalite ve randevu sistemini esas almıştır. Dostlarımızın memnuniyeti , verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde olması önceliklerimizdendir.

Vizyonumuz;Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan klinik olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

Misyonumuz;Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

 
Hizmet Tanımı
  • Pedodonti
  • Periodontoloji
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Ağız Çene Cerrahisi
  • Diş Beyazlatma
 
Arama Terimleri: İmplant, Estetik Diş Hekimliği, Pedodonti, Diş Beyazlatma, Endodonti (Kanal Tedavisi)
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Çekmeköy Diş Hekimleri, İmplant, Ortodonti, Periodontoloji, Pedodonti, Diş Beyazlatma, Kuron Kaplama, Zirkonyum, Kanal Tedavisi, Ağız ve Çene Cerrahisi, Diş Eti Hastalıkları Tedavi Hizmetleri

Bu firma 1531 kez ziyaret edilmiştir.