OP. DR. ALİ RIZA ŞAHAP BARLAS

İletişim
Firma No :
109565
Yetkili Adı :
Ali Rıza Şahap Barlas
Adres :
Göztepe Mah. Bağdat Cad. 201 Çiftehavuzlar Akbank Üstü Kadıköy 34730, İstanbul
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı
 
Op. Dr. Ali Rıza Şahap Barlas 1975 yılında Ankara Atatürk Lisesinden mezun olmuştur.Aynı yıl Ankara tıp fakültesine girmiş ve 1981 yılında mezun olmuştur. 1982 Nisan ayında Samatya Hastanesinde Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. Akçakoca, Karadeniz Ereğli ve Osmaniye Devlet Hastanesinde çalışmıştır.
Aynı zaman da Osmaniye de 100 yataklı A1 sınıfı Özel Yeni Hayat Hastanesinde kurucu müdürlük yapmıştır. 2009 yılından 2014 yılına kadar İstanbul Çamlıca Hospitalium Hastanesinde çalışmıştır.

Türkiye’de hemoroidlerde yapılan hemoroidal arter ligasyonu ameliyatını ilk defa yapan Cerrahlardan birisidir. Ortalama 500 e yakın amelitaı vardır. 15 yıldır Proctolojiyle ilgilenmiştir aynı zaman da en ağrısız ve kansız thd hemoroid ameliyatını çıktığı günden beri uygulamaktadır. Şuanda Kadiköy deki özel kliniğinde hasta kabul etmektedir.
 
Hizmet Tanımı
  • Hemoroid (Basur) Tedavisi
  • Kıl Dönmesi Tedavisi
  • Kıl Dönmesi Tedavisi
  • Ben Tedavisi
  • Anal Fissür (Çatlak) Tedavisi
  • Fistül Tedavisi
  • Anal - Genital Siğil (Kondilom) Tedavisi
 
Arama Terimleri: 
Kıl Dönmesi Tedavisi, Hemoroid Tedavisi, Basur Tedavisi, Ben Tedavisi, Fistül Tedavisi, Anal Fissür Tedavisi, Siğil Tedavisi, Kondilom Tedavisi, Dış Hemoroid, Makat Apsesi, Ağrısız Hemoroid Tedavisi
 
Hizmet Bölgeleri
Yurtiçi ve Yurtdışı Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Kadıköy Genel Cerrahi, Hemoroid (Basur), Kıl Dönmesi, Ben, Anal Fissür (Çatlak), Fistül, Anal - Genital Siğil (kondilom) Tedavileri Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1588 kez ziyaret edilmiştir.