MAVİ İKRAM CATERİNG

İletişim
Firma No :
108037
Adres :
Duatepe Mah., Evrenoszade Sok. 37/A, 34379 Şişli / İstanbul
Şirket Tanımı

COFFEE BREAK

Coffee break iddialı olduğumuz servis türlerinden biri. Sıcak içecek servisleri konusunda kapasitemiz geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz yeni yatırımlar ile 5.000 kişiye ulaştı. 2014 yılı itibariyle mönülerimize latte ve organik sütü ilave ettik. Müşterilerimiz özellikle içme suyu ile demlediğimiz Seylan çay harmanımızdan övgüyle bahseder. Bir diğer farklılığımız ise; büyük toplantılar dahil sıcak içecek bekleme sırasının asla üç dakikayı geçmemesidir.

DÜĞÜN VE NİŞAN DAVETLERİ

Kırda, bahçede, evde, teknede, sarayda, kasırda nerede arzu ederseniz, ister klasik ikramlar, ister temalı ikramlar… Unutulmaz düğünler için özel ikramlar, özel sunumlar…

EV DAVETLERİ

Evinizde vermek isteyeceğiniz yemek, kokteyl, coffee break ikramlarınızda ister iki kişi için, ister yüzlerce kişi için olsun; sizlerin beklediği özeni göstermek mümkün…

Arzu ederseniz tüm ikram ve servisinizi üstlenir, konforlu zaman geçirmenize destek oluruz.

İFTAR YEMEKLERİ

Diğer işlerdeki özeni ve şıklığı iftar yemeklerinizde de sürdürüyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde vereceğiniz ramazan davetleriniz için, gelenekselle yeni tatları biraraya getirdiğimiz beğeni toplayan mönülerimizi görmenizi isteriz.

KOKTEYL

Kokteyl daveti vermek için birçok sebep; zihninizde ise kokteyl ikram ve servislerine dair bir o kadar tatsız deneyim olabilir.

Davetli sayınız az ya da çok olsun, Mavi İkram’da size uygun bir kokteyl mönüsü ve her mönünün içinde de ev mutfağı lezzetinde, “Gerçek” gıdalar bulunur. Firmamızın şıklığının, titizliğinin ve ekip ruhunun da ayrıca dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz.

KONGRE İKRAMLARI

“Hoş geldiniz” ikramı, kahve molaları, lunch box, oturma düzenli öğle yemeği, gala yemekleri ile kongre hizmetlerinde yıllardır, özel müşterilerimizin özel hizmetlerini ulaşılması güç bir kalite ve özenle sunduk. Mavi Catering’in üstlendiği ağırlamalarda müşterilerimiz hep mutluydu. Kongre ikramlarında çok iyi referanslara sahibiz.

LUNCH BOX

Yemek paketlerine bir çok farklı alanda ihtiyaç hissedilebiliyor. Pikniklerde, seyahat esnasında vs. farklı mönülerle yanınızdayız. Bu hizmette farkımız, sandviçlerin içinin sandviç ekmeğinin gramajına yakın olması ve  gıdaların organizasyona çok kısa bir zaman kala üretilmesidir. Bu sayede taze ve leziz ikramlar sunuyoruz.

CATERİNG

Oturma düzenli ya da ayakta ikram şeklinde outside catering oldukça iddialı olduğumuz bir ikram şekli. Oturma düzenli yemeklerde sunduğumuz hizmet, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırıyor. Klasik lezzetleri, modern sunuşlar ve profesyonel servis kalitesi ile buluşturmayı 30 yıldır sürdürüyoruz. Özellikle et ve tatlı kalitemiz oldukça beğeni topluyor. Sebzelerin tarladan ve sezonunda olmasına çok dikkat ediyoruz. Gramajlarımız alışılmışın dışında, doyurucudur. Organizasyonlarımızın  içecek seçimlerinde müşterilerimiz için her zaman olabilecek en uygun fiyatları sunuyoruz.

PİKNİK İKRAMLARI

Piknik ikramlarında Mavi Catering birçok özel organizasyonda görev almıştır. Bu organizasyonlar genel olarak kişi sayısı yüksek olması sebebi ile ekstra dikkat ve disiplin gerektirir. Bizler planlama aşamasından işin sonuna kadar birçok ayrıntıyı önemser ve uygulanmasını sağlarız. Farklı bütçeler için farklı ikram listeleri mümkündür.

Ayrıca pikniklere renk ve tat katabilecek animasyonlu ikramlar, ses düzeni, şişme oyuncaklar, müzik için destek vermemiz mümkündür.

VAFTİZ İKRAMLARI

30 yılda yüzlerce bebeğin en mutlu gününde yiyecek ve içecek servisini Mavi Catering üstlendi. Özel sunum ve servisimiz ile artık bir klasik olduğumuzu onlar ifade ediyorJ Yıllar önce vaftiz ikramlarını üstlendiğimiz bebeklerin büyüdüğünü gördük, şimdilerde düğün ikramlarını gerçekleştiriyoruz.

Yeşilköy, Samatya, Yenikapı, Kumkapı, Beşiktaş, Ortaköy, Yeniköy, Kuruçeşme, Boyacıköy, Feriköy, Bağlarbaşı, St. Antuan, Aya Dimitri, Saint Esprit şu ana kadar hizmet verdiğimiz kiliseler…

Hizmet Tanımı
 
 • Yılbaşı Süsleri
 • Uçan Balon
 • Doğum Günü Süsleri
 • Animasyon Ürünleri
 • Parti Süsleri
 • Düğün Organizasyonu Süsleri
 • Nişan Organizasyonu Süsleri 
 • Kına Organizasyonu Süsleri
 • Doğumgünü Organizasyonu Süsleri
 • Babyshower Organizasyonu Ürünleri
 • Bebek Mevlüdü Organizasyonu Süsleri
 • Özel Günler Organizasyonu
 • Evlenme Teklifi Organizasyonu Ürünleri
 • Şirketlere Özel İş Yemeği Organizasyonu  Malzemeleri
 • Yılbaşı Organizasyonu Ürünleri
 • Sünnet Organizasyonu Süsleri
 
Arama Terimleri: Yılbaşı Süsleri, Uçan Balon, Doğum Günü, Düğün, Nişan Süsleri, Animasyon Ürünleri, Parti Süsleri
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
 
Mavi İkram Ve Ziyafet Organizasyonu
Hizmet Tanımı
Yılbaşı Süsleri, Uçan Balon, Doğum Günü Süsleri, Animasyon Ürünleri, Parti Süsleri, Düğün Organizasyonu Süsleri, Nişan Organizasyonu Süsleri , Kına Organizasyonu Süsleri, Doğumgünü Organizasyonu Süsleri, Babyshower Organizasyonu Ürünleri, Bebek Mevlüdü Organizasyonu Süsleri, Özel Günler Organizasyonu, Evlenme Teklifi Organizasyonu Ürünleri, Şirketlere Özel İş Yemeği Organizasyonu Malzemeleri, Yılbaşı Organizasyonu Ürünleri, Sünnet Organizasyonu Süsleri,

Bu firma 1337 kez ziyaret edilmiştir.