EMRE YEMEK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

İletişim
Firma No :
108045
Adres :
Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. İnceyol Sok. 10/A K:1 Kağıthane , İstanbul
Şirket Tanımı
Toplu Yemek ve Catering Firmaları
 
 
Şirket Tanımı
Emre Yemek Sanayi; 1989 yılından günümüze her türlü hazır yemek, ziyafet ve organizasyonlarda faaliyet göstermektedir. Emre Yemek yetişmiş kadrosu ve eksiksiz ekipmanları ile bu konuda yeterliliğini kanıtlamış durumdadır.
Emre Yemek teknolojik gelişmeleri takip etmek suretiyle, kendini sürekli yenileme anlayışında olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yerinde üretim yemek hizmeti kişi sayısı 100'ün üzerinde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalara yemek üretimi ve sunumu yaptığımız hizmet seklidir. yerinde yemek üretimi kapsamında aylık menü hazırlanması hammadde tedariki mutfak ve yemekhane düzeni hijyen ve temizlik personel temini bu kapsamda yer almaktadır.
 
Hizmet Tanımı

Emre Yemek bünyesinde gıda mühendisi kontrolünde üretilen yemekler müşterilerimize servis araçlarımızla zamanında sıcaklığını ve tazeliğini yitirmeden ulaştırılır. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklik varsa bu eksiklikler tespit edilerek en kısa sürede giderilerek müşteri memnuniyeti sağlanmış olunur.

  • Eğitim Kurumu Yemekleri
  • Şirket Kurumu Yemekleri
  • Mevlüt Yemekleri
  • Nişan Yemekleri
  • Tabldot Yemekleri
  • Sivil Toplum Kuruluşları Yemekler
 
Arama Terimleri: Düğün Yemekleri, Şirket Yemekleri, Nişan Yemekleri, Sivil Toplum Kuruluş Yemekleri, Mevlüt Yemekleri
 
Hizmet Bölgeleri
Kağıthane Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Kağıthane Toplu Yemek ve Catering Firmaları, Eğitim Kurumu, Şirket, Mevlüt, Nişan, Tabldot, Sivil Toplum Kuruluşları Yemekleri Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Bu firma 2153 kez ziyaret edilmiştir.