Üç Öğün Catering Hizmetleri A.Ş.

İletişim
Firma No :
107188
Adres :
Akşemsettin Mah. Tavukçuyolu Cad. No:25 Sultanbeyli / İSTANBUL
Şirket Tanımı

2016 yılı itibari ile Kuveyt merkezli Murabahat Real Estate Solutions (Mresco Türkiye) ile yaptığı ortaklık neticesinde Üç Öğün Catering; gıda sektörüne yeni bir soluk ve ivme katmaya hazırlanıyor.


İstanbul'un Anadolu yakasındaki en son teknoloji ile donatılmış olan, günlük 50.000 kişi kapasiteli fabrikası ve Ankara, Bilecik, Eskişehir, Denizli 'de bulunan butik mutfaklarında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm yemek ve outside catering hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.


Taşıma Yemeğin yanı sıra, dileyen müşterilerimize kendi mutfaklarında Yerinde Üretim yöntemi ile yemek hizmeti veren Üç Öğün Catering, mutfak projelendirme ve kurulum aşamalarında müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.


Üç Öğün Catering bugüne kadar edindiği tecrübelerini; deneyimli, eğitimli ekibiyle birlikte, kalite-hijyen ve müşteri memnuniyeti öncelikleri ile hizmet verdiği plaza, kobi, şantiye gibi farklı alanlardaki müşterilerinin beğenisine sunarak bu kuruluşların tüm yemek ve outside catering ihtiyaçlarını farklı çözümlerle, zamanında ve tam hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

Hizmet Tanımı
Hazır Yemek Firmaları , Catering Hizmetleri

Bu firma 3464 kez ziyaret edilmiştir.