Tokana Mantı

İletişim
Firma No :
107169
Adres :
Mecidiye Mah. Demokrasi Cad. 325/1 Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
Şirket Tanımı

Faaliyetine ilk olarak 2001 yılında Anadolu Sofrası adıyla başlayan ve 2004 yılında Tokana Unlu Mamulleri Üretim Gıda San. Tic. A.Ş. olarak devam eden müessesemiz, 1. kalite katkısız, %100 dana etli Kayseri mantısı üretmek amacıyla kurulmuştur. Tokana, ilk günkü kalite çizgisini daha da yukarılara taşıyarak günümüzde sektörün önemli firmalarının tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

Bugün aylık 250 ton mantı üretim kapasitesine ulaşan ve 1. kalite gerçek soyasız Kayseri mantısı imalatında İstanbul’da lider olan Tokana, ürünleri gerçek mantı lezzetini yansıtmayan veya sağlıksız koşullarda üretilen ucuz alternatiflerine göre bilinçli tüketicilerin gözdesi haline gelmiştir.

 Tokana'da kalite hammadde temininden başlar. Mal kabulünde gelen ürünün çeşidine göre sıcaklık derecesi, üretim ve son kullanma tarihleri gibi kriterlere bakılarak uygun depolama koşullarında tamamen hijyenik bir ortamda saklanan ürünler aynı hijyen anlayışı ile üretime dahil edilir ve hijyen durumları sürekli olarak takip edilir.

 Üretilen bütün dondurulmuş ürünler, -40 derecece şoklanır, değişik ambalajlarda ,atmosferik ortamda  paketlenir, -18 derecede muhafaza edilerek yine aynı derecedeki soğutuculu araçlarla sevk edilir.

Hizmet Tanımı
Mantı Çeşitleri, Börek - Gözleme Çeşitleri, İçli Köfte, Tatlılar, Lahmacun, Pide Çeşitleri, Napoli Doğal Meyve Suları Satışları Konusunda Hizmet Vermekteyiz

Bu firma 3012 kez ziyaret edilmiştir.