BRN MOTOR OTOMOTİV

İletişim
Firma No :
109613
Adres :
Acıbadem E-5 üzeri 28/3 34722 Kadıköy / İstanbul
Şirket Tanımı

Firmamız İstanbulun Anadolu Yakasında  geçmiş yılların ve kazandığı güven doğrultusunda her geçen gün biraz daha ileri giderek, sektöründe her zaman ileriye dönüşlü görüş ve deneyimiyle 700 m2'lik 2 katlı Kadıköy Acıbadem'de bulunan Showroom'umuz farklı bir konsept anlayışı ile faaliyete devam etmektedir.Her zaman sektörde görevimizi yeniliklere açık anlayışımızla özenle ve sevgiyle sürdürmekteyiz. 

BARAN MOTORS olarak Önceliğimiz Müşterilerimize ,iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık,şeffaf ve dürüst olmaktır. Mümkün olan en üst kaliteyi,süratle ve bütçesi içinde gerçekleştirmektir. Müşteri ve çalışan memnuniyetini önde tutan bir kurum olmaya özen göstermek geçmiş deneyimlerinden kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile girişimci ruhu hep korumaktır.Tüm çabamız ve gayretimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmet Tanımı
Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Bu firma 1622 kez ziyaret edilmiştir.