BLUECAR ARAÇ KİRALAMA

İletişim
Firma No :
109724
Yetkili Adı :
Özgür Şimşek
Adres :
Çobançeşme mah. 29 Ekim cad. İVP 5. Plaza 7. Kat. No:704 Bahçelievler / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Firmamız; Bluecar araç kiralama 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.

Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.

Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Bluecar araç kiralama'da bulacaksınız.

Firmamızın Avrypa Yakası, Kuyumcukent A.V.M'de hizmetinizdedir.

Neden Bluecar araç kiralama

Bluecar araç kiralama bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle İstanbul oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. kiralık oto denildiğinde istanbul oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim Bluecar araç kiralama hizmetidir.

Bluecar araç kiralama Oto kiralama filosundaki tamamı lüks ve orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada sunan Bluecar araç kiralama, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Bluecar araç kiralama güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

Hizmet Tanımı
Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Bu firma 871 kez ziyaret edilmiştir.