NAZAR GÜZELLİK SALONU

İletişim
Firma No :
109593
Yetkili Adı :
Ülkü Hanım
Adres :
Göztepe Mah. Mustafa Kemal Sahil Blv. 615/A Konak 35290, İzmir
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı
 
Nazar Güzellik Salonu olarak amacımız; Kişisel bakım alanlarında insan sağlığı odaklı, dünyadaki bilgi ve teknolojiyi aldığımız uluslararası akademik eğitimlerle insan sağlığına değer katarak sektördeki tüm yenilikleri etik kurallarla profesyonel üretkenlikle çözüm odaklı tedavi ve uygulamalar sunmaktayız.

Misyonumuz

Günümüzde sağlık ; Benlik saygısı ve güçlenme olarak yeniden tanımlanmıştır. Bakımlı olmak, benlik saygısının temel dayanağıdır, insanlar bu hizmeti verenler ile bağlarını 1800’lü yıllarda kurmuşlardır ve günümüzde de bu bağ kuvvetlenerek artmaktadır.

Vizyonumuz

İzmir’de faaliyet gösteren güzellik salonları arasında örnek, lider, dinamik ve güvenilir bir güzellik salonu olarak Sağlık, Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknolojik donanımları, titizliğimiz ve kişiye özel hizmetlerimizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir işletme olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sağlamaktır.
 
Hizmet Tanımı
  • Kirpik Perması
  • 3D Microblading
  • Vücut Masajı
  • Selülit Masajı
  • Radyo Frekans
  • Cilt Sıkılaştırma
 
Arama Terimleri: 
Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Cilt Yenileme, Kalıcı Makyaj, Solaryum
 
Hizmet Bölgeleri
İzmir Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Konak Güzellik Salonları ve Merkezleri, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Akne Tedavisi, Leke Tedavisi, Porselen Makyaj, ve Kirpik Perması Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 614 kez ziyaret edilmiştir.