Fits’ON Club

İletişim
Firma No :
109169
Adres :
Zümrüt Evler Mah. Yol 3 Sok.Nish Adalar Sitesi 44.Blok No:13 Maltepe-İstanbul
Şirket Tanımı

Fits’On Club / Maltepe

İstanbul Maltepe bölgesi içerisinde yer alan Fits’On Club, büyüleyici adalar manzarası, modern ve kullanışlı spor ekipmanları, eğlenceli aktiviteleri ve profesyonel ekibi ile her zaman çok daha iyisini hedefliyor.

Toplam 3500 metrekare alan üzerine inşa edilen Fits’On Club, Fitness, Pilates, Yüzme ve Spa hizmetleri gibi birçok özelliği içinde barındırıyor.

Fits’On Club’ın benzersiz atmosferi içerisinde kişisel eğitmenlerimiz ile hedefinize daha kısa sürede ulaşabilecek, grup derslerinin enerjisi ile kendinizi daha dinamik hissedeceksiniz. Ayrıca avantajlı lokasyonumuz sayesinde Fits'On Club outdoor etkinlikleriyle de İstanbul’un ritmine ayak uydurabileceksiniz.

Yarı olimpik yüzme havuzu, 2 adet İstanbul ve Adalar manzaralı terası ile gün ışığını, tüm gün içerisinde hissettiren ve güneşlenmenize de olanak sağlayan Maltepe Fits'On Club, sizlere İstanbul’un kalbinde tatil modunda spor yapma fırsatı sunuyor.

Fits’ON Club’ta Neler Var ?

·         Personal Trainer (Bireysel Spor Eğitmeni)

·         Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

·         Çocuklar İçin Ayrı Yüzme Alanları

·         Stüdyo Grup Dersleri

·         Kick Boks

·         Spinning

·         Zumba

·         Yoga

·         Trx Exercises

·         Pilates Mat ve Pilates Reformer

·         Spa, Sauna, Hamam ve Buhar odası

·         Türk Hamamı Ritüeli 

Hizmet Tanımı
Personal Trainer (Bireysel Spor Eğitmeni) · Yarı Olimpik Yüzme Havuzu · Çocuklar İçin Ayrı Yüzme Alanları · Stüdyo Grup Dersleri · Kick Boks · Spinning · Zumba · Yoga · Trx Exercises · Pilates Mat ve Pilates Reformer · Spa, Sauna, Hamam ve Buhar odası · Türk Hamamı Ritüeli

Bu firma 1278 kez ziyaret edilmiştir.