Sonımıx

İletişim
Firma No :
110280
Adres :
Zeytinli Mh. Çetin Emeç Cd. No:4/A Şehitkamil / GAZİANTEP
Şirket Tanımı

Erat Ayakkabıcılık, kurulduğu günden bugüne işletmecilik kavramını, kurumsallık kavramı ile bütünleştirerek hedeflerine giden yola istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Bünyesinde yer alan Pu., Eva Enjeksiyon, Pvc Enjeksiyon Makineleri ve Monte Üretim Tesisinde "SONIMIX" markası ile yılda 3 milyon çift üretim yaparak ürünlerini Libya, Dubai, Irak, Lübnan, Moldova ve Azerbaycan olmak üzere ihraç yapmaktadır. Yaygın bayi ağı ile de Türkiye'nin hemen hemen tüm bölgelerinde yerini almıştır.

Sektörün ve teknolojinin sürekli değişim içinde olması ve yenilikçiliğin bu sektör için büyük anlam taşıması göz önünde bulundurdukları bir çok etkenin başında gelmekteydi. Dolayısıyla iyi bir ekip çalışmasıyla başarıya giden yola bir adım daha atılmış olacaktı. Bunun üzerine İtalya'da eğitim alan moda tasarımcısı ve AR-GE ekibi bu değişikliklere ayak uydurabilen firmalar arasına girmelerinde ve sektöre hak ettiği değeri kazandırabilmelerinde büyük rol oynamıştır.

Erat Ayakkabıcılık, kaliteden ödün vermeden ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda en iyi şekilde temsil etmeye çalışmakta, yıllara dayanan tecrübelerine "başarının sırrı dürüstlüktür" şeklinde ekleme yaparak, "25 yıldır seninle yürüyorum" sloganıyla daha bir çok başarıya imza atmayı hedeflemektedir.

Misyon;

Uzmanlaştığımız terlik ve bot hizmetlerinde teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, insanlara sayhgılı, çevreye duyarlı, nitelikli personel yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Vizyon;

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin değer ve kalitesi ile ilklein içinde yer almayı, ululararası alanda da terlik ve bot sektörünün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları tüm Türkiye'de sürdürmeyi hedefleyen bir kuruluşuz.

Hizmet Tanımı
Ayakkabı Üretimi ve Toptan Satış, Ayakkabı ve Çanta Mağazaları

Bu firma 1686 kez ziyaret edilmiştir.