BULUÇ NALBUR YAPI MARKET

İletişim
Firma No :
109362
Yetkili Adı :
Murat Buluç
Adres :
Nine Hatun Mah. Ayazma Cad. 14 Esenler 34220, İstanbul
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı

Buluç Nalbur Yapı Market 
İnşaat Malzemeleri ve Yapı Malzemelerinin toptan ve parekende satışı konusunda uzmanlaşmış olan  işletmemiz 1996 yılından beri İstanbul' da faaliyet göstermektedir. Merkez şubemiz Esenler' de olmakla birlikte Güngören, Bayrampaşa ve Bağcılar ilçelerinde ki şube, depo ve çözüm ortaklarımız ile nalbur malzemeleri ve tadilat ürünleri için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul' da Yapı Malzemeleri Hizmet Bölgelerimiz
İstanbul içindeki inşaat malzemesi, hırdavat ve boya ürünleri gibi ihtiyaçlarınızı Esenler merkez şubemizden temin edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere İstanbul içi nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Güngeren, Bağcılar, Bayrampaşa, Bakırköy ve Esenler başta olmak üzere tüm nalbur ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul için Çalışma Saatlerimiz
İstanbul Esenler' de hırdavat ürünleri, el aletleri ve boya malzemeleri satan merkez şubemiz pazar günü dahil olmak üzere haftanın 7 günü sabah 07:40 ile akşam 21:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Ek olarak 23 Nisan ve 1 Mayıs gibi resmi tatillerde de firmamız hizmet vermektedir.

 
Hizmet Tanımı

Toptan ve Parekende Yapı Malzemeleri İstanbul
İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren işletmemiz yapı malzemeleri, inşaat ürünleri, boya malzemeleri, el aletleri, kum, çimento, alçı, su tesisat malzemeleri, elektrik tesisat malzemeleri, banyo bataryaları ile musluk çeşitlerinin satışı yapılmaktadır.

İç Cephe Duvar Boyası Ürünleri İstanbul
Silikonlu duvar boyası, plastik duvar boyası, yağlı boya ve dış cephe boyaları işletmemizde satılmaktadır. Marshall Duvar Boyaları ve Permolit Tavan Boyaları için rekabetçi fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Marshall duvar boyası fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Yapı Malzemeleri ve İnşaat Ürünleri İstanbul
Sista Silikon, Sista Köpük ve Mastik çeşitleri ile diğer yapı kimyasalları İstanbul stoklarımızda bulunmaktadır. Buna ilave olarak şarjlı matkap ve hilti gibi elektrikli el aletleri ile oda kapı kilitleri, çelik kapı kilitleri gibi hırdavat ürünleri satışlarınıda yapmaktayız.

 
Arama Terimleri: 
Nalbur, Nalbur Malzemeleri, Yapı Market, Marshall Boya Fiyatları, Tavan Boyası, Marshall Boya Renkleri, Yağlı Boya Fiyatları, Duvar Boyası Renkleri, Boya Renkleri, Toptan Nalbur Malzemeleri, Çatı Malzemeleri, Onduline, Permolit, Hırdavat, Klozet Taşı, Şarjlı Matkap, İzolasyon Malzemeleri
 
Hizmet Bölgeleri
Türkiye Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Esenler, Hırdavatçılar ve Nalburlar, Yapı Malzemeleri, El Aletleri, Boya, Banyo Bataryaları, Silikonlu, Plastik, Yağlı ve Dış Cephe Boyaları, Marshall, Permolit, Sista Silikon, Köpük, Mastik Çeşitleri ve Lavabo Ürünleri Satış Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 2537 kez ziyaret edilmiştir.