RED CARPET TEMİZLİK

İletişim
Firma No :
108274
Yetkili Adı :
Aydın Yılmaz Kavak
Adres :
İnönü Mah. Halkalı Cad. 1320 Çıkmaz Sok. 14/C Küçükçekmece , İstanbul
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı

Muhsin KAVAK tarafından 1991 yılında Tekstil imalatı üzerine kurulan şirketimiz 2014 yılından itibaren RED CARPET TEMİZLİK markasıyla Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Misyonumuz: Yapılan hatanın geri dönüşümü olmadığı, ancak müşteri memnuniyetinin anında görüldüğü hizmet sektöründe faaliyet göstererek, güler yüzlü, saygılı, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile Adıyaman`in her köşesinde müşterilerine kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda temiz ve güvenli ortamlar oluşturmak.

Vizyonumuz: Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek proaktif, etkin ve saygın bir hizmet kuruluşu olmak.

 
Hizmet Tanımı

Red Carpet Temizlik firması olarak, yerinde halı ve yerinde koltuk yıkama, hizmeti vermekteyiz. Amerikan menşei, 300 psi yüksek vakum gücünde, 80 °C su sıcaklığına ulaşan ve 2000w ısıtıcıya sahip makinalarımızla, yüzeyde oluşan kiri derinlemesine temizlemekteyiz.

Amerikan teknolojisi makinalarımız ve özel halı-döşeme şampuanlarımızla sektöre yeni bir nefes yeni bir soluk getirme hedefindeyiz. Kir ve lekenin cinsine göre uyguladığımız özel solusyonlarımızla; çay, kahve, çimen, yağ benzeri organik lekeler için ayrı, tükenmez kalem, sakız yağ gibi kir ve lekeler için ayrı işlemler uygulayarak ilk günküne en yakın sonucu elde etmekteyiz.

  • Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Ofis Halı Yıkama
  • Cami Halı Yıkama
  • Otel Halı Yıkama
  • Balo Salonu Halı Yıkama
  • Yerinde Koltuk Yıkama
  • Yerinde Yatak Yıkama
 
Arama Terimleri: Halı Yıkama, Yün Halı Yıkama, Yerinde Yıkama, Halıfleks Yıkama, İpek Halı Yıkama, Stor ve Zebra Perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Koltuk Yıkama, El Dokuma Halı Yıkama
 
Hizmet Bölgeleri
Halkalı, Beylikdüzü, Avcılar, Kağıthane, Bakırköy ve Bahçelievler Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Küçükçekmece Halı Yıkama, Halı Yıkama Fabrikası, Koltuk, Stor Perde, Battaniye, Yorgan, İpek, Yün, Dokuma Halı Yıkama Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 2200 kez ziyaret edilmiştir.