Güryapı Taahüt

İletişim
Firma No :
106819
Adres :
Gürsel Mh. Darülaceze Cd. C.Baki Gürsoy İş Merkezi No 32 Okmeydanı \ Kağıthane \ İSTANBUL
Şirket Tanımı

Geleceği inşa ederken geçmişi de koruyoruz.

İnsan odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası piyasada, 1988’den beri hizmet veren Güryapı Taahhüt, iş yaptığı her alanda sektörünün lider firmaları arasındaki yerini almıştır.

Bilgi birikimi ve insan kaynağını, topluma ve ülkeye hizmet ve yaşam kalitesini yükseltmek için kurgulayan Güryapı Taahhüt, inşaat, restorasyon ve alt yapıda uzmanlaşmıştır.

İnşaat alanında özellikle geleceği şekillendiren büyük projeleri hayata geçiren Güryapı, ele aldığı her türlü taahhütü yerine getirerek güven ve memnuniyet tesis etmiştir. Güryapı Taahhüt, toplu konutlar, temalı konut projeleri, alışveriş ve iş merkezleri, eğlence parkı projeleri, müze, otel ve kültür yapılarını titizlikle hayata geçirdi. Bu başarılarından edindiği tecrübeleri sayesinde Güryapı Taahhüt, bugün bu ve benzeri projeleri eş zamanlı olarak gerçekleştirebilecek deneyim ve kapasiteye sahip, yenilikçi ve vizyoner bir kuruluştur.

Uzmanlığını teknolojik ve çağdaş çözümlerle kurgulayıp, geleceği inşa eden Güryapı Taahhüt, geçmişe de sahip çıkma misyonunu daha da ilerilere taşımayı hedeflemektedir.

Hizmet Tanımı
Müteahhitler

Bu firma 2971 kez ziyaret edilmiştir.