MARMARA MÜHENDİSLİK

İletişim
Firma No :
108672
Adres :
Hürriyet Mah. 270. Sok. 19 Gaziosmanpaşa 34250, İstanbul
Şirket Tanımı
Şirket Tanımı
 
Marmara Mühendislik Doğalgaz Isı Sistemleri Taahhüt Tic. ve Makine San. Ltd. Şti. adı altında 1994 yılı başında İstanbul'da kurulmuş olan firmamız, ilk günden beri gayretli, titiz ve kapsamlı bir çalışma içerisindedir.

Ticari ve endüstriyel tesislerin taahhüt, montaj ve projelendirilmelerinin yanı sıra doğalgaz dönüşümlerini de gerçekleştirmiştir.

Yerli ve ithal bir çok mamule ait bayiliği de bulunan firmamız doğalgaz (NG), bütan gaz (LPG) ve sıvı yakıtla çalışan, ısı ve üretim amaçlı cihaz, ekipman ve diğer sarf malzemelerinin satışını da yapmaktadır. Kurulduğundan beri ödün vermediği kalite düzeyini, aldığı TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile zirveye çıkartan firmamız bünyesinde bir makine yüksek mühendisi, bir inşaat mühendisi, bir makine teknik öğretmeni, üç makine teknikeri, sekiz adet yetkili doğalgaz tesisat teknisyeni ile beraber kalfa ve çıraklar bulunmaktadır.

Her işte olduğu gibi doğalgaz tesisat ve dönüşümlerinde de dikkat edilmesi gereken birçok hususun olduğu düşünülecek olursa, yapacağınız seçimlerde; kaliteli firma, kaliteli ürün, kaliteli uygulama sizleri doğruya yaklaştıracaktır.
 
Hizmet Tanımı
 
Kalite Anlayışımız

Marmara Mühendislik olarak kalite anlayışımız: Kaliteli yönetim, kaliteli malzeme, uzman kadro birleşiminden elde ettiğimiz müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz 

"Müşterilerimize; "Sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz." dedirtebilmektir."

Vizyonumuz

Yıllardan gelen tecrübe ve birikimlerimiz doğrultusunda müşterilerimize özel projeler sunmak, kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutarak kalıcı olmaktır.

Araçlarımız

Firmamız bünyesinde 6 binek araç, 3 kamyonet araç bulunmaktadır.

Makine Parkımız

Firmamız bünyesinde yaptığı mekanik işlerin imalat ve montajı ile ilgili gerekli tüm makine parkuruna sahiptir. (Hilti, matkap, karot, mengene, elektrikli paftalar, kaynak makineleri vb.) Firmamız seri ve titiz iş yapabilmek için işinde uzmanlaşmış özel taşeron ekiplerle de çalışmaktadır. Uzman karot, elektrik, inşaat.

Çalışmakta Olduğumuz Firmalar ve Bayilikleri

Hakan Plastik, Fırat Boru, Özka Beton, Viessman, Airfel, Eca, Demirdöküm..
 
Arama Terimleri: Doğal Gaz Tesisatçıları, İklimlendirme - Havalandırma , Klima Satışı ve Havalandırma, Spring, Tadilat ve Tamirat İşleri, Kalorifer Kazanı, Pv Sistemleri, Isıtma ve Soğutma Sistemleri
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Gaziosmanpaşa Doğal Gaz Tesisatçıları, İklimlendirme - Havalandırma - Klima Sistemleri, Klima Satışı, Havalandırma, Spring, Tadilat ve Tamirat İşleri, Kalorifer Kazanı, Pv Sistemleri, Isıtma ve Soğutma Sistemleri Alanında Hizmet Vermekteyiz.

Bu firma 1572 kez ziyaret edilmiştir.