YETİŞ ANAHTAR

İletişim
Firma No :
108500
Yetkili Adı :
Mehmet Yılmaz
Adres :
Mevlana Mah. Cemil Baba Cad. 58 Karaaslan Apt. Talas 38280, Kayseri
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı
 
Yerleşik hayatımızda her zaman bir şeyleri saklama, kilitleme, kapalı kutulara atıp gizleme ihtiyacı olmuştur. Saklanması en gerekli şeylerden biride, evimiz, hanemiz yani mahbedimizdir. Biz Yetiş Anahtar olarak ezelden beri çilingirlikle ve 2005'den beri Talas'ta çilingircilikle uğraşan dedelerin torunlarıyız..

Talas'ta Çilingircilik anlamında uzun yılların verdiği tecrübe ile her türlü kapı, asansör kilidi, makam isimliği vb. hizmetleri halkımızın emrine sunmaktayız.

İçeride unutulan, kaybedilen, düşürülen, çalınan çantanızın içinde olan anahtarlarınızın ayaklanıp size gelip kapıyı açması ne kadar mucizevi görünse de Talas'ta biz bu görevi üstlenip anahtarlarınız yerine kapınızı her günün her saati biz açıyoruz. Çilingir bizim işimiz diyebileceğimiz bir konumda olup Talas'ta sizlere çilingirlik desteği vermeye devam edeceğiz.

Talas Çilingir biziz..
 
Hizmet Tanımı
Hizmetimiz

Bir anlık dalgınlığınızdan dolayı kapıda kalmanız sizi üzmesin. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Arayın hemen gelelim.

Hedeflerimiz

En büyük hedefimiz her zaman müşterilerimizin memnun olmasıdır. Kaliteli iş teslimatı ile adımızdan bahsettirmek bizim en önemli hedefimizdir.

Anlaşmalar

Verdiğimiz hizmeti deneyim ve tecrübelerimize dayanarak en açık şekilde aktararak aklınızda hiçbir soru işareti bırakmıyoruz. İşinizi gününde teslim ederek sözümüzde duruyoruz.
 
Arama Terimleri: Acil Çilingir, 7/24 Çilingir, Gece Çilingir, En Yakın Çilingir, Talas Anahtarcı
 
Hizmet Bölgeleri
Kayseri Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Talas Çilingir ve Anahtarcılar, 7/24, Oto Çilingir, Hasarsız Kapı Açma, Anahtarcı, İmmobilizer, Anahtar Kopyalama, Kale Kilit ve Anahtar Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1360 kez ziyaret edilmiştir.