Can Makina Samandıra Şube

İletişim
Firma No :
109476
Adres :
Osmangazi Mah. Bilalhabeşi Cad. No:15-1 Sancaktepe/istanbul
Şirket Tanımı

MİSYONUMUZ
Sanayi alanında ilerlemenin sıklıkla teşvik edildiği bu dönemde işgücünün en akıllıca değerlendirilmesi için üzerine düşen görevi yerine getirmeyi borç bilen, yenilik ve gelişimi hedefleyen firmamız; sektöre her dönem yeni bir makine kazandırmak konusunda öncülük etmiş , AR-GE kadrosuyla sınırları zorlayıp devrim niteliğindeki " UÇAN BORU" Polisaj makinesi geliştirmiştir.

Bu Proje için TÜBİTAK dan destek almakta , sektöre bir büyük adım daha atmaya hazırlanmaktadır.

Tıpkı ; daha önce Türkiye'de bir ilk olup Havlupan Zımparalama ve Havlupan Moplama makinesi üretimini imalatını gerçekleştirerek; diğer bütün makine ve ürünlerini de polisaj & zımparalama sanayisine hediye ettiği gibi..

Misyonumuz daha az iş gücü daha az sarfiyatla en ekonomik ama en verimli makineyi hizmetinize sunarak makinelerimiz kadar sizin de başarılı olmanız …Zımpara makine üreticisi olarak biz sektöre yeni makineler kazandırmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ
Ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatları değerlendiren, dünyada saygın, bölgesinde lider ve sektöre yönlendirici bir kuruluş olmak için emin adımlarla araştırmacı takipçi gelişime açık bir kadro kurduk yönettik ve destekledik. İşinin ehli kadromuzla birlikte ; Kendimize Uluslar arası kalite standartları çerçevesinde,verimlilik,bilgi birikimi ve ileri teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken; kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve şu an finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara zımparalama ve havlupan makinalarını sunmak konusunda emeklerimizin karşılığını aldık , taktirler topladık referanslar elde ettik . Bundan sonra da aynı kadroyla yolumuza yine emin adımlarla devam edeceğiz..

Hizmet Tanımı
Zıraat Ekipmanları, Yay-Zincir-Zımpara

Bu firma 1121 kez ziyaret edilmiştir.