Şen Sondaj Plastik | Patlayıcı Madde Yardımcı Malzemeleri

İletişim
Firma No :
107584
Yetkili Adı :
Ercüment Bey
Adres :
İstek Sanayi Sitesi C4 Blok No:13 İ.o.s.b. Başakşehir , İstanbul
Şirket Tanımı

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana madencilik sektöründe İş Güvenliği, İşçi Sağlığı, İş verimliliği üzerine, kendi edinmiş olduğumuz tecrübeler ve talepleriniz doğrultusunda fikir geliştiren, AR-GE sonucu meydana gelmiş ürünleri ile hizmet vermektedir.

Yer altı maden ocaklarında, Yer üstü maden ocaklarında, HES ( Hidro elektrik santralleri ) projelerinizde, Tünel inşaatlarında, patlayıcı madde kullanılan her yerde. İş güvenliği işçi sağlığı ve iş verimliliğiniz için ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmalısınız. 1990 yılından günümüze firmamız; patlayıcı madde kullanılan madencilik ve inşaat sektörüne PATLAYICI MADDE YARDIMCI MALZEMELERİ üretmektedir.

Plastik sulu sıkılama kartuşu, (PSSK), su bariyerleri, plastik kaval kemiği koruyucu, plastik dinamit sandıkları, dinamit delme pensi, ürünlerimiz iş güvenliği ve işçi sağlığında önemli görevler üstlenmektedir.

Yer altı ocaklarında dayanıklı, anti-statik, eklenebilir plastik dinamit sıkılama çubukları, plastik örümcek, plastik dinamit kılıfları, anfo kullanan işletmelerde; anfo poşetleri, anfo şarz hunisi, anfo şarz boruları, plastik delik tıkacı, plastik anfo tutucu şemsiye vb. malzemelerin kullanımı zaman kaybını ve olası problemleri ortadan kaldıracak pratik çözümler sunarak iş verimliliğinizin artmasına yardımcı olacaktır.

Siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla daha güvenli, verimli ve sağlıklı, çözümler üretmeye devam ediyoruz, ürünlerimizin geliştirilmesine bu deneyimi edinmemize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz.

Hizmet Tanımı
Sondaj ve Sondaj Ekipmanları

Bu firma 1678 kez ziyaret edilmiştir.