ASE Ankara

İletişim
Firma No :
107831
Adres :
Ivedik OSB Mh., 1372. S., No: 20, Y. Mahalle, Ankara
Şirket Tanımı

ASE sıva makinelerini yerli olarak üreten ilk firmadır. 1996 yılında kurulan ASE, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, kendisini geliştirmiş ve bugün sektörde Türkiye'nin en büyük firması konumuna erişmiştir.

Sıva ve şap makineleri sektöründe Türkiye'deki en büyük üretim alt yapısına sahip olan ASE, sıva/harç/şap karıştırma, pompalama ve püskürtme sistemleri alanında elli çeşide yakın makinenin üretimini yapmaktadır.

Üretiminde kaliteye büyük önem verdiğinden dolayı, makinelerini Türkiye şantiye şartlarına ve uluslararası standartlara uygun üretmektedir. ISO 9001:2008, CE, GOST-R gibi kalite belgelerine sahip olan ASE, yerli üretici olarak Türkiye pazarında lider ve öncü konumdadır.


"İthal etmiyoruz, ihraç ediyoruz" sloganıyla ASE, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 40'tan fazla ülkeye ihracat yapmakta, dünyanın dört bir yanında Türk Malı imajını layıkıyla temsil etmeye çalışmakta ve uluslararası bir marka olma hedefine doğru yürümektedir.

ASE, "esas işimiz satışla başlar" ilkesini benimseyerek, satış sonrası hizmete büyük önem vermektedir. Türkiye'nin birçok bölgesinde servis birimleri ve servis alt yapısı ile müşterilerinin taleplerine kısa sürede cevap vermekte ve hızlı çözümler üretmektedir.

Hizmet Tanımı
Hazır Sıva Makineleri , Klasik (Kara) Sıva Makineleri , Hazır Yaş Şap Pompaları , Pistonlu Sıva ve Şap Pompaları , Fireproofing Pompaları , GRC Sprey, Pompa ve Mikserleri , Kuru Şap Pompaları , Harç Transfer Pompaları , Enjeksiyon ve Grouting Pompaları , Harç Karıştırıcıları , Shotcrete Pompaları , Airless (Havasız) Püskürtme Pompaları , Köpük Beton Pompaları , Yüzey İşleme Sistemleri Satışı İmalatı Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 3675 kez ziyaret edilmiştir.