Onex Yazılım

İletişim
Firma No :
109416
Yetkili Adı :
Hüseyin Avcı
Adres :
Vatan Mahallesi, Ordu Cd. No: 333/c, 35000 Karabağlar/izmir
Şirket Tanımı

İZMİR'İN WEB TASARIM YAZILIM FİRMASI - ONEX YAZILIM

İşletmenizin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre uyarlanmış özel yazılım ve uygulama geliştirme - Finanse edilen girişimler, KOBİ'ler, büyük kuruluşlar ve devlet kurumları için güçlü yazılımlar geliştiriyoruz. Yeni şirketlerin yalın ve çevik özelliğini kurumsal InfoSec titizliği ile birleştirerek, her ölçekteki şirketler için güvenli, ölçeklenebilir, çekici ve ticari olarak uygun web siteleri geliştiriyoruz. İzmir web tasarım firması ve İzmir yazılım firması olarak Onex Yazılım'ı projenizin hayat bulması konusunda profesyonel ve güvenilir dijital çözüm ortağınız olarak tercih edebilirsiniz.

Web Tasarım ve Yazılım Firması

ONEX YAZILIM  - Gelecek Burada!

Onex Yazılım, farklı büyüklükteki şirketlere hitap eden yenilikçi bir web ve yazılım geliştirme firmasıdır.  İzmir merkezliyiz, ancak dünyanın her yerindeki işletmelere ve markalara yardım ediyoruz. Dijital servislerimiz, dünyanın en iddialı kuruluşlarından bazılarının hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı oluyor.

Tamamen İhtiyacınız Olan Yazılımı Geliştiriyoruz - Ne Daha Fazlası, Ne Daha Azı.

NELER YAPIYORUZ?

Dijital hizmetlerimiz, kuruluşların karmaşık iş zorluklarını ve değişen kullanıcı beklentilerini ele almasına yardımcı olur. Danışmanlık ve UX tasarımından, çözüm geliştirme ve sürekli iyileştirmeye kadar tüm dijital ürün yaşam döngüsü boyunca çalışırız.

YAZILIM GELİŞTİRME VE ENTEGRASYON
STRATEJİK VE TEKNİK DANIŞMANLIK
DİJİTAL TİCARET VE TEKNOLOJİ
MOBİL APP & WEB GELİŞTİRME

Orta ölçekli şirketler için İnternet pazarlama stratejileri konusunda uzmanız. Her müşterinin bütçesine ve ihtiyaçlarına özel entegre sosyal medya ve içerik pazarlama planları oluşturuyoruz. İzmir’in SEO ve SMM uzmanlarıyız.

Web ve Yazılım Hizmetleri

Tam yığın web geliştiricilerimiz hizmetinizdedir ve veri odaklı ve yanıt veren web uygulamaları oluşturmaya hazır. Projenizi, gereksinimleriniz ne olursa olsun modern ve benzersiz bir çözüm sunmak için en son teknolojileri uygulayarak geliştiriyoruz. Müşterilerimize markalarının vaat ettiklerini sunmalarına yardımcı olan dijital sistemler yaratıyoruz.

Yazılım Geliştirme

Birçok müşterimiz için yazılım ürün tasarımı ve uygulamasını başarıyla tamamlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Yeni bir fikriniz varsa ve başkalarına satmak ve lisans vermek için web tabanlı bir yazılım ürünü geliştirmek niyetindeyseniz, uygulama ve destek ortağınız olmayı umuyoruz.

 

İhtiyacınız Olan Yazılım İçin Hazır mısınız?

www.onexyazilim.com

 

 

Hizmet Tanımı

Mobil uygulama

Android, iOS ve Windows gibi yerel platformlar için mobil çözümler geliştiren Onex Yazılım, akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla işinizi genişletmenize yardımcı oluyor. Bugün% 60'tan fazla kullanıcı, telefonları aracılığıyla kişisel bilgisayarlardan daha yüksek bir dijital varlık kaydetmektedir.

Web Tasarımı ve Geliştirme

İlk izlenimler çoğunlukla, özellikle dijital dünyada kalıcı izlenimler bırakır. Sürükleyici bir kullanıcı deneyimi sağlayan çarpıcı web siteleri ve portallar oluşturmaya inanıyoruz. Uygulamalarımız uyumlu teknolojiler üzerinde geliştirilmiştir, tarayıcılar arası uyumluluk ve yüksek düzeyde işlevsel gezinme ve akış sağlar.

Web çözümleri için kesintisiz entegrasyonlar ve yanıt verebilirlik kullanan Onex Yazılım'ın odak noktası, en yeni teknoloji güncellemelerine ayak uydurmak ve her zaman daha yüksek getiri elde etmek için yenilikler yapmaktır.

Arttırılmış gerçeklik

VR, Artırılmış Gerçeklik'in sanal algıyı gerçekçi bir teknoloji dokunuşuyla geliştirebileceği bir adımdır. Genellikle teknoloji endüstrisinde bir sonraki en iyi şey olarak adlandırılır ve haklı olarak AR çözümleri ile yaratılabilecek sürükleyici deneyimler mevcuttur. Endüstriler arasında önemli olan Artırılmış Gerçeklik, pazarlama, tahmin etme veya dahili süreç araçlarını geliştirme işinize ek bir avantaj sağlayabilir.

Son derece işlevsel AR çözümleri sunan Whiz, fikrinizi yenilikçi bir şekilde uygulamak için ideal ortağınızdır.

Onex Yazılım - İzmir

Tercih Ettiğiniz Platform Üzerine Yapılan Sezgisel Çözümler

Teknoloji bir fikri gerçeğe dönüştürmede önemli bir rol oynar; bu yüzden ekibimiz çeşitli teknolojilerden alan uzmanlarından oluşmaktadır. Sınırsız olanaklarla, ihtiyacınız olan tek şey ihtiyacınızı bize bildirmek ve sonrasında bizler size olağanüstü iş başarısına değer bir web çözümü sunacağız.

Teknik zorluklarını çözmek ve işlerini geliştirmek için müşterilerimizle ortaklık kurmaktan gurur duyuyoruz.

Seo Etiketleri: [ izmir web yazılım, izmir web tasarım firması, yazılım, yazılım firması izmir, onex yazılım, uygulama geliştirme, mobil uygulama, dijital pazarlama, sem, ppc. ]


Bu firma 1551 kez ziyaret edilmiştir.