Katze Creative

İletişim
Firma No :
109414
Adres :
Sağın Sokak Eker Apt. No: 37 Kat: 1 Daire: 1 Eskişehir » Tepebaşı
Şirket Tanımı

Katze-ticaret olarak ticaretinizi güvenli, akıllı e-ticaret sistemi ile buluşturabilmenin ve sizlere dijital ortamda işinizi geliştirme,daha fazla müşteriye ulaşabilme imkanı tanıyabilmenin markalaşma yolunda sizlerle birlikte yürüyebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Değişen ve sürekli gelişen dünya düzeni ve teknoloji, insanların alış veriş alışkanlıklarının da değişmesine neden olmuştur.Elektronik ticaret dediğimiz ve işletmelerin ticaretlerini kurma ve geliştirme imkanı buldukları platformda e-ticaret sistemi kurulumu yaparak işinize farklı bir boyut kazandırmaktayız.

Seo ve Sem çalışmaları,Google ve sosyal medya reklamları ve yönetimleri,markalaşma ve kurumsal kimlik çalışmaları web sitesi ve tabiki e-ticaret sistemi kurulumu 7/24 destek ve eğitim programlarımız ile siz işletmelerin çözüm ortağı olmaktayız.

Hizmet Tanımı
Yazılım, Tasarım ve Web Sitesi konusunda uzman bir kadroya sahip Katze Creative Eskişehir E-ticaret yazılımları, özel yazılımlar, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım konularında hizmet vermektedir.

Bu firma 2434 kez ziyaret edilmiştir.