Konsol Bilgi Teknolojileri

İletişim
Firma No :
107407
Adres :
Halil Rıfat Paşa Mah. PERPA Tic. Merkezi. B Blok 13. Kat No: 2455 Okmeydanı / ŞİŞLİ / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Konsol Bilgi Teknolojileri kurumsal yapılara esnek IT desteği,profesyonel proje geliştirme ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Sağlıklı yönetilebilen bir IT altyapısı oluşturup devamında uzman destek hizmeti sunmayı, aynı zamanda müşterilerimizin günümüz rekabet koşullarında kurumsal ve bireysel performanslarını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Esnek yaklaşımımız bir noktada bizi müşterilerimizin IT departmanı yaparken başka bir noktada ise var olan IT departmanının güvenilir destekçisi durumuna getirir. Her iki durumda da amacımız günlük destek hizmeti ve projelerde ki stratejik danışmanlığımızın kombinasyonuyla uzun zamanlı bir partnörlük oluşturmak ve müşterilerimize yüksek katma değer sağlamaktır.

Bilgi teknolojileri alanında yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimimizi müşterilerimize doğru paylaşımlarla yansıtmayı amaç edinmekteyiz.

Her şeyin ötesinde müşterilerimiz için en önemli konuya odaklanıyoruz:
"Uygun fiyata kaliteli hizmet..."

Hizmet Tanımı
Sunucu Sistemleri, Network Altyapı Sistemleri, Bilgisayar ve Ek Donanımları, Yazıcı ve Sarf Malzemeleri, Tüketici Elektroniği, Çevre Birimleri, Yazılım Lisansları

Bu firma 2511 kez ziyaret edilmiştir.