İtina Bilgisayar

İletişim
Firma No :
107180
Yetkili Adı :
Burak Kara Aslan
Adres :
Manisa » Turgutlu
Şirket Tanımı

Günlük işlerimizi yerine getirme noktasında bilgisayarlar bizlerin en büyük destekçisi olmaktadır. Ancak bilgisayarların içerisinde birçok mekanik parçanın bulunması, onların zaman içinde birtakım bozulmalarına sebebiyet vermektedir. Dolayısıyla bu bozulmaların gerektiği ölçüde kaliteli bir şekilde tamir edilmesi gerekir. Bizler Manisa İtina Bilgisayar hizmetleri olarak müşterilerimize bilgisayar ve yazılımla alakalı birçok konuda profesyonel bir teknik destek sağlamaktayız. Ayrıca bilgisayar tamiri gibi hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimize toplama bilgisayar oluşturma gibi olanaklarla da yardımcı olmaktayız. Yine sektördeki faaliyetlerimiz arasında web tasarımı, veri kurtarma ya da güvenlik çözümleri gibi önemli hizmetlerde yer almaktadır. Sektörlere yönelik yazılım çalışmalarımız ise bunlar arasında işlevsel yönü en yüksek faaliyetlerimiz kapsamındadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde kurumlar iş konusunda kendilerinden daha iyi bir verim alacak duruma gelmektedirler.

Bilgisayar sektöründe sunulan hizmetlerin mümkün olduğunca kaliteli ve hızlı çözümler üretmesi gerekir. Bizler de bunun bilincinde olarak bilgisayar alanındaki hizmetlerimizi etkin bir şekilde yerine getirmek ve müşterilerimizi tam olarak memnun edebilmenin gayreti içindeyiz. Müşterilerimizin yazılım alanındaki taleplerini önceden dikkate alarak buna uygun çözümler sağlıyoruz. Ayrıca bu geniş kapsamlı çalışmalarla alakalı olarak her zaman müşterilerimizle bir irtibat halinde olmaya çalışmaktayız.

Hizmet Tanımı
Bilgisayar Ağı Kurulumu, Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Sistemleri ve Program Geliştirme, Bilgisayar Donanımı Aksesuarları ve Teknik Servis , Web Tasarım

Bu firma 3503 kez ziyaret edilmiştir.