Haldız Kurumsal Web Tasarım

İletişim
Firma No :
107568
Yetkili Adı :
Recep Haldız
Adres :
Papuççular Mahallesi Adnan Menderes Caddesi Hamdi Güler İş Merkezi 22/20, Adapazarı - Sakarya
Şirket Tanımı

Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile%100memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor. Beklentilerinize uygun internet sitelerini en şık tasarımlar ile size sunmayı hedef edinenHaldızWeb (https://www.haldizweb.com) tasarımuzmanları mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.

7/24 teknik desteksağlayan ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.

Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir web ajansıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

NELER YAPIYORUZ?

Web hizmetlerinde sınırsız ve sorunsuz destek anlayışı ile kurulan Haldız Web marka danışmanlığından logo tasarımına kadar iyi bir ajansta olması gereken her hizmeti müşterilerine sunuyor. Marka ve iletişim stratejileri geliştirerek uygulama sonuçlarını analiz ederek kusursuz bir çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

İşletmeler için yaptıklarımız

Web içindeki ya da dışındaki her işletmeye uygun farklı hizmetler sunmaktayız. Bir firmanın omurgasını oluşturacak web sitesi, hosting, e-ticaret yazılımı, logo, e-katalog, grafik tasarım, tanıtım filmi çekimi, profesyonel fotoğrafçılık, Adwords reklamcılığı, sosyal medya, gazete reklamcılığı saymakla bitiremeyeceğimiz hizmetlerimizden bazıları. Firmalar için üretken ve yaratıcı kurumsal destekler ile 7/24 danışmanlık yaparak en iyi şirket görüntüsüne sahip olmalarını sağlıyoruz.

Web için yaptıklarımız

İnternet dünyasına yeni bir bakış açısı getirmek için çıktığımız bu yolda büyük bir tasarım, yazılım ve SEO firması olarak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. İnternetin sunduğu sonsuz olanaklardan yararlanarak yeni tasarımlar ve yazılımlar yapıyor, Google, Yandex, Bing kurallarını iyi bir şekilde analiz ederek web sitelerini ilk sayfalara taşıyoruz. 500’den fazla domain ve arama motorlarında birinci sayfada onlarca site ile başarımızı her geçen gün katlıyoruz. Sitelerin ihtiyaçlarını belirleyerek kalıcı çözümler uyguluyoruz.

 

NEYE İNANIYORUZ?

Başarının anahtarı kullanıcıya odaklanmaktır.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kullanıcı odaklı çalışıyoruz. İnternet kullanıcılarının beklentilerini iyi çözümlediğimizde çalıştığımız kişi ve kuruluşlara da en iyi hizmeti vermiş olacağımıza inanıyoruz.

Mükemmele ulaşmayı istemek gerekir.

Hizmet Tanımı
Web Sitesi Hizmetleri, Web Tasarım

Bu firma 878 kez ziyaret edilmiştir.