Çelebi Teknoloji

İletişim
Firma No :
107182
Yetkili Adı :
Volkan Çelebi
Adres :
Orta Mahallesi Atatürk Caddesi No/ 607 Söğütlü Sakarya
Şirket Tanımı
Çelebi Teknoloji firması olarak sakarya merkez kamera güvenlik sistemleri,sakarya merkez güvenlik alarm sistemleri,sakarya merkez kamera güvelik firmaları,sakarya merkez alarm sistemleri,sakarya merkez alarm kurulum firmaları,sakarya merkez kamera kurulum sistemleri,sakarya merkez klima bakım onarım,sakarya merkez klima servisi,sakarya merkez klima arıza giderme,sakarya merkez elektrik aydın ürünleri,sakarya merkez led aydınlatma ürünleri,sakarya kamera güvenlik sistemleri,sakarya güvenlik alarm sistemleri,sakarya kamera güvelik firmaları,sakarya alarm sistemleri,sakarya alarm kurulum firmaları,sakarya kamera kurulum sistemleri,sakarya klima bakım onarım,sakarya klima servisi,sakarya klima arıza giderme,sakarya elektrik aydın ürünleri,sakarya led aydınlatma ürünleri, vb. hizmetler vermekteyiz.
 

Güvenlik, görüntü ve ses sistemleri ile aydınlatma teknolojileri alanında sizlere hizmet sunan firmamız tüm bilişim hizmetleri alanında da sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktadır. Evlerinizin ve işyerlerinizin sesli ve görüntülü güvenlik sistemleri ile donatılmasında profesyonel bir şekilde proje yürütmekte ve uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman olan firmamız bu konuda en kaliteli markaların ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Yapıların güvenliği için gerekli olan ses ve görüntü sistemleri oldukça caydırıcı olması nedeni ile de çok tercih edilmektedir. Bu konuda en başarılı şekilde sizlere hizmet sunan firmamız dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini sizlere sunarak en başarılı projeleri yürütmektedir. Bunun yanında aydınlatma işlemlerinde de sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.

 
Hizmet Tanımı
Kamera-Güvenlik Sistemleri

Bu firma 2395 kez ziyaret edilmiştir.