Queen

İletişim
Firma No :
107398
Adres :
DEREBOYU CAD. NO:81/1 M.KÖY/İSTANBUL
Şirket Tanımı

2000 yılında İstanbul Mecidiyeköy´de faaliyetine başlayan Queen Bilgisayar Sistemleri bugün masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu, bilgisayar bileşenleri ve tüketici elektroniği olmak üzere faaliyetini 5 ana dalda sürdürmektedir. 

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana istikrarlı ve başarılı bir çalışma ile sürekli gelişen bilgi işlem teknolojilerini takip edip, tecrübesini dünya çapındaki markalarla birleştirmiş ve siz değerli müşterilerine kalite odaklı Queen markasını sunarak, ülkemizde bu alanda hizmet veren önemli markalardan biri olmuştur.

90´lı yıllarda yeşeren ve büyüyen bilgisayar sektörü, 2000´li yıllarda çok daha büyük gelişme göstererek ülkemizin teknolojiye vermiş olduğu değerle birlikte büyük atılımlar yapmıştır. Queen Bilgisayar Sistemleri olarak biz de istikrarlı büyümemizle Türkiye bilişim sektörü içerisinde ilk 100 firma içerisine dahil olmuşuzdur. Yerli bilgisayar markaları bazında değerlendirdiğimizde ise Queen ülkemizin önde gelen markaları arasında yerini almaktadır.  Ayrıca dünya bilişim sektörünün önde gelen markalarından olan Microsoft, Intel, Amd, Samsung, Philips, Seagate, Asus, Acer, Dell ile partnerlik anlaşması yaparak kaliteye odaklı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Hizmet Tanımı
Bilgisayar Yazılımları

Bu firma 2586 kez ziyaret edilmiştir.