SİSTEM BİLGİSAYAR

İletişim
Firma No :
107553
Adres :
Molla Fenari Mahallesi Nuruosmaniye Cad. No:24 B-2 Fatih – Cağaloğlu / İstanbul
Şirket Tanımı

2003 senesinde İstanbul’un turizm merkezi tarihi yarımada içersinde, Eminönü’nde kurulan Sistem Bilişim ve Ticaret, özellikle civar turizm, kırtasiye, basın-yayın, kuyumculuk ve otelcilik işletmeleri için bilgisayar ve sarf malzemeleri onarım faaliyetleri ile sektöre girmiş, daha sonra gelişen internet ve yazılım teknolojisine ayak uydurarak hizmet faaliyetlerini genişletmiştir.
2008 senesinden itibaren her marka ve model OEM (bilgisayar sarf malzemeleri) satışları gerçekleştirmeye başlamış ve bunun yanı sıra müşteri ve çözüm odaklı servis anlayışı ile kısa zamanda iş çevresinde fark yaratmıştır.
2009 senesinden itibaren onarım hizmetlerine kendi markası MT TONER’de dahil her model ve marka kartuş / toner dolumu ve satışını da eklemiştir… Bunun yanı sıra yazılım ve web 2.0 hizmetleri gerçekleştirmeye başlamıştır.
2012 senesinden itibaren kuyumcukent piyasasına girmiş ve kuyumculuk – kuyum tasarım şirketlerine ürettiği, yazılım / donanım çözümleriyle de bu sektörde ki faaliyetlerini daha da arttırmış, 
2013’te 2. Şubesini Kuyumcukent Wedding of World Alışveriş Merkezi Atölye Bloğu’nda açmıştır.
Aynı sene gelişen Akıllı Telefon piyasası için tıpkı diğer hizmetlerinde olduğu gibi garantili onarım veya çözüm faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.
Halen İstanbul Cağaloğlu Nur-u Osmaniye Caddesi’nde (Kapalıçarşı güzergahı) ve Kuyumcukent Wedding of World Alışveriş Merkezi’nde konularında uzman ekibiyle müşteri ve çözüm odaklı yenilikçi hizmetlerine, SİSTEM BİLGİSAYAR adı altında devam etmektedir.

Hizmet Tanımı
NOTEBOOK SERVİSİ , TABLET & I PAD , CEP TELEFONU , PC & MAC SERVİSİ, YAZICI SERVİSİ , MONİTÖR SERVİSİ, ENDÜSTRİYEL SERVİS, YERİNDE SERVİS Hizmetleri Vermekteyiz.

Bu firma 3290 kez ziyaret edilmiştir.