Şema Bilgisayar Profili

İletişim
Firma No :
107411
Yetkili Adı :
Şenol Alparslan
Adres :
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No:2520 Şişli / İstanbul
Şirket Tanımı

Şema Bilgisayar Profili

2003 yılında, Perpa Ticaret Merkezinde kurulan Firmamız 2005 yılında şahıs işletmesinden Ltd.Şti olarak Ünvanını değiştirmiş ve Yine Perpa Ticaret merkezinde Kendi yerinde mağaza olarak kurumsal ve perakende müşteilerine hizmet faaliyetlerine büyüyerek devam etmiştir.  Kişisel bilgisayar ve parçaları, çevre birimleri, tüketim malzemeleri, ağ ürünleri, yazılım ürünleri ve tüketici elektroniği ürünlerinin, satış pazarlamasını ve teknik hizmetlerini yapmak üzere kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Hedefimiz

Hızla gelişen, kendini sürekli yenileyen bilişim sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmaktır.

İlkelerimiz

Teknolojinin takipçisi olarak eğitimli, bilgili, tecrübeli çalışanları ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerine Internet teknolojilerini de kullanarak kesintisiz ve hızlı cevap vermek.

Satış öncesi ve satış sonrası her aşamada Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimizle güvene dayalı iyi iletişimde bulunmak, Sürekli iyileştirici ve geliştirici faaliyetlerde bulunmak ve özgün çözümler üretmek, Toplam Kalite felsefesinin her düzeyde anlaşılmasını, uygulanmasını ve geliştirilmesini sağlamak.

Satışlarımız

Teknoloji dünyasında faaliyet gösteren saygın markaların ürünlerini en hızlı şekilde temin edip, müşteri gereksiminide göz önüne alarak sizlere ulaştırmaktayız. Birçok faaliyet gösterdiğimiz markaların satış sonrası teknik hizmetlerinide sizlere en iyi şekilde sunmanın gayreti içindeyiz. Satışını üstlendiğimiz tüm markalarda temel sorumluluğumuz, ürünleri tüm hassasiyetimizle süzgeçten geçirerek temin etmek ve söz verdiğimiz şekil, usul ve zamanda müşterilerimize teslim etmektir.

Hizmet Tanımı
Bilgisayar Ağı Kurulumu, Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Sistemleri ve Program Geliştirme, Bilgisayar Donanımı Aksesuarları ve Teknik Servis

Bu firma 4687 kez ziyaret edilmiştir.