Etüd Bilgi İşlem

İletişim
Firma No :
107396
Adres :
Büyükderece Cd. Musadayı Sk. Can İş Merkezi No:4 D:7 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul
Şirket Tanımı
Etüd Bilgi İşlem 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Öncelikle; Yazıcı, Yazıcı Sarf Malzemeleri, Bilgisayar ve Bilişim Çözümleri, Oem Ürünler, Teknik Destek, Güvenlik Sistemleri, Network Sistemleri ve Kırtasiye Malzemeleri kategorilerinde hizmet veren firmamız gün geçtikçe kazandığı tecrübe ve "Mutlu Müşteri Anlayışı" ile kalitesinden ödün vermeden kuruluş tarihinden bu güne Müşteri ve Hizmet ağını genişleterek gelmiştir. Müşteri Porföyümüz her sektörden özel şirketler ve kamu kurumlarından oluşmaktadır.
 
"Mutlu Müşteri Anlayışı" : Firmamızın faaliyet gösterdiği alan ve hizmetlerde, Yerinde Teslimat ve Kurulum, Satış Sonrası Teknik Destek, Danışmanlık Hizmetleri ve "Çözüm Noktası Oluşturma" prensiplerimiz ile her müşterimizi "ÖZEL" hissettirmemizdir.
 
İş birliği içerisinde olduğumuz firmalar ile yapılan "Termin ve Miktar" anket sonuçları gösteriyor ki ETÜD BİLGİ İŞLEM'in "Mutlu Müşteri" Oranı %99'dur."
Hizmet Tanımı
Printer Bakım ve Onarım İşlemleri , Notebook / Netbook Tamiri , Monitör Tamiri , Veri Kurtarma İşlemleri , İnternet Tasarım Hizmetleri

Bu firma 3017 kez ziyaret edilmiştir.