Kale OSGB

İletişim
Firma No :
107382
Adres :
İosb Mah. İsdök San. Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat: 2 No: 10 Başakşehir / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Kale OSGB olarak iş güvenliği profesyonellerimiz ile her türlü tehlike sınıfındaki işletmelere iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda çözüm ortaklığı hizmeti sunar.

2005 yılından bu yana tecrübeli İş Güvenliği Profesyonellerimiz ile geçmişten bugüne vermiş olduğumuz hizmetler güncel kanunlar çerçevesinde sizlere çalışma bakanlığından almış olduğumuz yetki ile ortak sağlık güvenlik birimi olarak devam ettirmenin gururunu taşıyoruz.

KALE OSGB , hizmet verdiği firmalar için o firma şartlarına özel çalışmalar yapılması ilkesini benimsemiştir. Bu sayede tüm hizmet verdiği tüm sektörlerde vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Tüm sektörlerde portföyü ve kadrosu büyüyen KALE OSGB işletmelerde İş Güvenliği Profesyonellerimiz ile iş güvenliğine dair en üst düzeyde risklerin azaltılması ile daha güvenli bir iş ortamının oluşturulmasını , işyeri hekimlerimiz ve yardımcı sağlık personellerimiz ile tüm çalışanlarınızı meslek hastalıklarına karşı korunmasını sağlamaktır.

Hedefimiz KALE OSGB ile çalışan işverenlerimizin iş güvenliği ve iş sağlığı konularında tam güvenini kazanmaktır.
KALE OSGB olarak , Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında ARÇEV , Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı MARMARA ÇEVRE firmaları ile Türkiye’de aynı çatı altında tüm hizmetleri sunabilen ilk işletme olma özelliği taşıyor ve çözüm ortağınız olmaya geçmişten günümüze devam ediyoruz.

Hizmet Tanımı
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

Bu firma 2134 kez ziyaret edilmiştir.