AVES PRINT MATBAA & DİJİTAL (MALİYE ANLAŞMALI MATBAA)

İletişim
Firma No :
108486
Yetkili Adı :
Feridun Koca
Adres :
Merkez Mah. Vezir Sok. 17/A Dk:1 Çekmeköy 34782, İstanbul
Şirket Tanımı
 
Şirket Tanımı

Avesprint olarak; Projenizi dinliyoruz, taslak hazırlıyoruz, onayınızı alıp ürünü tarafınıza teslim ediyoruz.

Katalog, Broşür, Insert, Etiket, Sticker Etiket, Kumaş Baskı,  Kutu, Ambalaj, Afiş, Poster, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt, Bloknot, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Davetiye Ajanda, Lazer Kaşe, Dijital Baskı  İşlerinizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ürünleriniz baskıya girmeden önce, sizlerle koordineli hareket eder, ürünün baskıdan önceki ve baskı sırasındaki durumu hakkında müşterilerimizi bilgilendiririz. Baskıyı gerçekleştirmeden önce daima onay alırız. Sonuç olarak kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarız.

Matbaacılıkta kalitenin yeni adı.

 
Hizmet Tanımı

Maliye Anlaşması

Maliye anlaşmalı matbaa olarak fatura, sürekli form, makbuz, kaşe gibi işletmenizin kasasında saklanması gereken meteryalleri güvenli üretip tarafınıza teslim ediyoruz. aves print 20 yıllık iş geçmişinde güven, kalite, tecrübe ve birikime sahiptir.

Grafik Tasarım

Tasarımda yaratıcılık önemli bir unsurdur. uyum kadar zıtlığı da kullanılarak fark yarattığımız tasarımlarımızla firmanıza değer katıyoruz. yapılan çalışmaların işlevsel olmasını istiyorsanız tasarımda en iyiyi hedeflemelisiniz ve biz bunun bilincindeyiz.

Matbaa ve Basım

Firmanızın ve ürünlerinizin etkin bir şekilde tanıtılması ve akılda kalıcı olabilmesi için web tasarımdan kurumsal kimliğe, ürün ambalajından katalog çalışmasına kadar ihtiyaç duyacağınız konularda çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağız.

 
Arama Terimleri: Maliye Anlaşmalı Matbaa, Fatura Basımı, Kartvizit, İrsaliye Basımı, Makbuz Basımı, Dosya Basımı, Antetli Kağıt, Bloknot, Promosyon, Kaşe, Magnet, Broşür, Katalog, Etiket, Karton Çanta
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.
Hizmet Tanımı
Çekmeköy Matbaalar, Tabelacılar ve Açıkhava Reklamları, Katalog, Broşür, Insert, Etiket, Sticker, Kumaş Baskı, Kutu, Ambalaj, Poster, Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt, Bloknot, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Davetiye Ajanda, Lazer Kaşe Hizmetlerini Vermekteyiz.

Bu firma 3108 kez ziyaret edilmiştir.