Metropol Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri Ltd. Şti.

İletişim
Firma No :
107576
Yetkili Adı :
İdris Güden
Adres :
Fevzi Çakmak Mah. Gaziler Sok. 4 Balçova, İzmir
Şirket Tanımı
Şirket Tanımı
Siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli hizmeti Metropol evden eve Nakliyat adı altına sunmaya çalışmaktayız. Türkiye’nin doğusundan batısına ulaşabildiğimiz her yere eşyalarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. İşini seven bu sektörde yeterli eğitimi almış ve teknik yeterliliğe ulaşmış kişilerle çalışarak kalite hizmetin ne demek olduğunu sizlere kanıtlamak istiyoruz.
 
Hizmet Tanımı
Metropol Evden Eve nakliyat firması müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymuş, ikinci sırasında ise siz müşterilerimizin mutluluğunu eklemiş bir firmadır. Kuruluşumuzdan bu yana işinden ödün vermeden, teknolojiyi yakından takip ederek en son teknolojik ürünleri bünyesine alarak hizmetimize devam etmeye çalışıyoruz. Eski müşterilerimizin mutlu olmasının yeni müşterilerimizin gelme sebebi olduğunu yeni anlayan değil, kuruluşunun ilk gününden beri bilincinde olan bir firmayız.
 

Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı tarafından evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için öngörülen K3 yetki belgesine sahiptir.

Evden eve nakliyat

Şirketimizin kuruluş amacı evden eve taşımacılık hizmeti sağlamak olup öncelikli işimiz ve faaliyetlerimizi yoğun olarak ev taşımacılığıdır. Şirketimiz toplu ve toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Toplu evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşteri kendi ufak teleflerini ve mutfak eşyalarını koliler, tekstil ürünleri ise hurlanarak hazır hale getirilir. Evde yer alan kaba eşyalar ve beyaz eşyalar tarafımızdan sökülüp paketlenerek taşımaclık işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Toplamalı evden eve taşımacılık hizmetlerinde ise evde yer alan A’dan Z’ye bütün eşyalar tarafımızdan paketlenmektedir.

Ofis taşımacılığı

Şirketimiz profesyonel bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Ofis taşımacılık hizmetlerinde ofisin taşımacılığı işlerin aksamaması için akşam veya tercihen haftasonu gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımacılık hizmetlerinde elektronik eşyalar, sunucu ve santral gibi elektronik eşyalar’ın demontaj ve montajı profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Depolama hizmeti

Şirketimiz sahibi olduğu 2000m2 büyüklüğündeki deposu ile profesyonel depolama hizmeti vermektedir. Her türlü depolama ihtiyaçlarına cevap verebilen depomuz için bizlerden teklif almayı ihmal etmeyin.

Yukarıda yer alan hizmet türlerimizin tamamı sigortalı olarak sağlanmaktadır.
Hizmet Tanımı
Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Bu firma 1285 kez ziyaret edilmiştir.