Giresun Nakliyat

İletişim
Firma No :
107483
Adres :
Gedikkaya Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:99/A GİRESUN
Şirket Tanımı

Giresundan Türkiye geneline, Türkiye genelinden Giresuna, tüm şehirler arası parçiyel,komple ağır taşımacılık, şantiye, fabrika taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetlerinde sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile Türkiye’nin en öncü ve lider firmalarından biridir.Sizde Giresun Nakliyat A.Ş tercih ederek kolay taşınma hizmetleri ve kurumsal taşıma firması olan Giresun Nakliyatı seçebilirsiniz.Türkiye’nin önde gelen nakliyat firmalarından olan Giresun Nakliyat, 2004 yılında; tecrübeli şöför esnaflarının birleşerek tüzel kişilik kazanması ile kurulan bir şirkettir. 

KTY kanunlarına göre taahütlü ve sigortalı taşıma yapmamız bölgesel olarak bizi zirvede tutan ve tercih edilmemizi sağlayan ayrıcalığımızdır. Özellikle parçiyel yüklerinizi en kısa zamanda adresten adrese taahütlü ve sigortalı ulaştırmaktayız. Giresun Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyoruz.Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.10 yılın getirdiği tecrübe ve deneyimlerle standartların üzerinde bir kalitede taşımacılık hizmeti sunuyoruz.Hem şehiriçi hem de şehirlerarası taşımacılık hizmetiyle sizlere hizmet veriyoruz.Geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere bu kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. 

Araç filomuz 30 adet kapalı dorse 13,60 tır,10 adet açık kasa 13,60 tır, 10 adet kapalı kasa kamyonlarımız ve amaca uygun kapalı kasa kamyonetlerimiz ile oluşmaktadır. Kamyon kasalarımız her iş sonrası temizlenerek dezenfekte edilir. Kamyonlarımız bakımlı ve şöförleri sarsıntısız taşıma konusunda eğitimlidirler. 

Hizmet Tanımı
Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Bu firma 2833 kez ziyaret edilmiştir.