GAZİANTEP CENGİZ NAKLİYAT

İletişim
Firma No :
109162
Adres :
Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. Çalışkan Sok. No:8 34303 Küçükçekmece, İstanbul
Şirket Tanımı

GAZİANTEP CENGİZ NAKLİYAT HAKKINDA

Gaziantep Cengiz Nakliyat kurulduğu günde bu yana nakliye sektöründe öncü olmuş ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

VİZYON

Sağladığı tüm hizmetlerin, müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinmiştir.

MİSYON

İş ortaklarımıza ve müşterilerimize her zaman avantajlı çözümler sunup onlara zamanlarını en efektif şekilde kullanabilecekleri, iş hayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmak.

Hizmet Tanımı
Lojistik Hizmetleri Aklınıza gelebilecek tüm ürün ve mamülleri sizlerin isteği doğrultusunda Türkiye'nin birçok bölgesine taşımaktayız. Gaziantep Cengiz Nakliyat olarak taşıma esnasında gerekli özen gösterilerek ürünlerinizi hasarsız ve problemsiz şekilde istenilen yere, istenilen zamanda taşımaktayız. Müşterilerimize daha kaliteli ve iyi hizmet verebilmenin yanı sıra maliyeti de minumum seviyede tutmayı amaçlamaktayız. Depolama Ürün depolamalarında ürünler depo yönetim sistemi ile depolanmaktadır. Sipariş toplama (Adet, Koli), Etiketleme, Paletleme, Depolarımızın tamamı raflı adres stoklama düzenine göre tasarlanmış olup, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Bu firma 1127 kez ziyaret edilmiştir.