ÇAĞLA EVDEN EVE NAKLİYAT

İletişim
Firma No :
107589
Adres :
Reşadiye Mah. Adnan Kahveci Cad. Doktor Nusret Fişek Sok. 5 D:2 Çorlu,TEKİRDAĞ
Şirket Tanımı
 Firmamız faaliyet konusu olarak her çeşit evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı, şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.


Firmamıza "Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü" tarafından K-3 Yetki Belgesi verilmiş olup, araçlarımızda "k-3 Taşıt Belgeleri" bulundurularak çalıştırılmaktadır.

Evden eve nakliye sektöründe 5 yılı aşkın deneyime sahip yöneticileri, tecrübeli ve uzman personeli, işin gerektirdiği ekipman ve depolarıyla eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak beklentilerinizi de aşacak hizmetin garantisiyiz.

Yurt içinde şehir içi nereye taşınıyor olursaniz olun ister Denizli'den Ağrı'ya ister Sinoptan Hatay'a firmamızı seçmekte vereceğiniz doğru karar, her aşamasında huzur duyacağınız taşınmanın başlangıcı olacaktır.

İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.  

50751b464d3cb0

Çağla evden Evden eve nakliyat'da son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz eve nakliyat Asansörlü evden eve nakliyat ;

cagla evde evecagla2

Mutfak eşyalarınız ve diğer hassa eşyalarınız tek tek özenle ambalajlanır

cagla3cagla4

Halılarınız suya ve diğer dış etkenlere karşı özel olarak ambalajlanır,
diğer eşyalarınız yine en uygun ambalaj seçenekleriyle
taşımaya hazır hale getirilir.

cagla5cagla6

Ambalajlama tamamlandıktan sonra
eşyalarınız özenle nakliye aracına yerleştirilerek
taşımaya hazır hale getirilir

Hizmet Tanımı
Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Mağaza Taşımacılığı, Şehirlerarası Taşıma,

Bu firma 951 kez ziyaret edilmiştir.