AYSA EVDEN EVE NAKLİYAT

İletişim
Firma No :
107592
Yetkili Adı :
Nuh Yahya İrkilata
Adres :
İçerenköy Mh. Cami Sokak Ataşehir / istanbul
Şirket Tanımı
 
 
Şirket Tanımı
Taşımacılık sektöründe, güçlü personel kadrosu ve son model teknolojik araç filosuyla, Aysa nakliyat olarak, müşteri memnuniyetinden ve dürüstlükten taviz vermeden hizmetlerimize İstanbul bölgesinde devam ediyoruz. Sizde ev işyeri ofis ve diğer taşıma işlerinizde güvenilir, kaliteli ve hızlı bir nakliyeci arıyorsanız hemen bizimle irtibta geçin. Şehiriçi şehirler arası nakliyat işlerinizi Türkiye'nin her köşesine yapıyoruz.
 
Hizmet Tanımı
Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz. Bu doğrultu da, evden eve nakliyat, her gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir. Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.
 
AYSA NAKLİYAT – VİZYONUMUZ
Aysa Nakliyat firması olarak vizyonumuz, tüm nakliyat hizmeti verdiğimiz ve vereceğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, Nakliyat sektöründe herzaman gelişen teknolojiyi takip etmek ve yeniliklere açık firma olmaktır.
Hizmet Tanımı
Evden Eve Nakliyat

Bu firma 1173 kez ziyaret edilmiştir.