Yiğit Konut İnşaat

İletişim
Firma No :
107543
Adres :
ERENKÖY MAH. FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD. NO:280/11 KAT:1 SAHRAYICEDİT - KADIKÖY / İSTANBUL
Şirket Tanımı

İnşaat alanında öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme , uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme , kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışmak en önde gelen prensiplerimizdendir.

    YİĞİT KONUT İNŞAAT, Kentsel Dönüşüm Kanunu ile Depreme Dayanıksız, Eski, Ekonomik  ömrünü tamamlamış  Binaları, İşyerlerini, UZMAN VE TECRÜBELİ KADROMUZ ile Kentsel Dönüşüm avantajlarından yararlanarak YENİDEN İNŞAA EDİYOR.

    Amacımız YİĞİT KONUT İNŞAAT’ı alanında güçlü bir lider marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda , kaliteli hizmet ve üretim yapmayı , aynı zamanda da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hedeflerimiz olarak görmekteyiz. 
   
    YİĞİT KONUT İNŞAAT, geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

     Şirketimiz, mağazacılık sektöründe uzun yıllardır YİĞİT AVM ‘leri adı altında 400 çalışanı ile hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla inşaat alanında da geniş bir bilgi birikimine sahip , işini bilen , eğitimli , deneyimli , birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Hizmet Tanımı
Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Bu firma 1939 kez ziyaret edilmiştir.