Teknik İnşaat

İletişim
Firma No :
107542
Adres :
Orta Mh. Nazır Sk. Özentaş iş Mrk. No:14 Kat:2 D:32 34896 Pendik- İstanbul
Şirket Tanımı

Yaklaşık 25 yıldır sektöre hizmet veren Ali Yiğit tarafından, kurulan ve yönetilen TEKNİK İNŞAAT, kurulduğu ilk yıllardan itibaren ürettiği nitelikli projelerde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

  •  

   Teknik İnşaat güçlü temellere ve üstün tecrübelere sahip bir markadır. Profesyonel ve dinamik ekibi, inşaat sektörünün ihtiyaçlarını analiz etme ve uygulama konusunda tam nitelikli ve donanımlıdır. TEKNİK İNŞAAT markasının arkasında yatan güç, Ali Yiğit başkanlığındaki kurumsallığı ve heyecanını her geçen gün yenileyen dinamik ve yeni nesil ekibidir.

 

 

  • Teknik İnşaat markası ile şehre anlam katan Ali Yiğit, inşa ettiği yaşam alanlarında bunu sonuna kadar yansıtmaktadır.

 

 

  • Teknik İnşaat, detaylara gösterdiği özen, iş disiplini, kalite ve teslim hızı ile her zaman öne çıkmayı başarmıştır. Nitelikli, güçlü ve güvenilir duruşu ile inşaat sektörü içindeki yerini her geçen gün daha da güçlü hale getirmektedir.

 

 

  • Yapı sektöründe, teknolojiyi sürekli takip ederek mükemmel bir altyapı ile günümüz koşullarına duyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar inşa etmek TEKNİK İNŞAAT için standarttır.

 

 

 • Teknik İnşaat bütün arsa sahiplerini ortağı kabul ederek, görüşlerini dinleyerek birlikte hareket eder. Bugüne kadar tüm arsa sahiplerine verdiği sözleri eksiksiz yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hizmet Tanımı
İnşaat ve GYO

Bu firma 2536 kez ziyaret edilmiştir.