Büyükbeşe Yapı

İletişim
Firma No :
110343
Adres :
ATATÜRK MAH. ADNAN İNANICI CAD, 1107 NOLU SOK 2/E GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL
Şirket Tanımı

Vizyonumuz.

İnşaat sektöründe yüklenici veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Büyükbeşe Mühendisliğin misyonu ofislerinde ve şantiyelerinde insani değerleri ön planda tutarak planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuyeti ilkesiyle müşterilerimiz ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler oluşturmak en büyük değerimizdir.

Misyonumuz.

Büyükbeşe Mühendislik ve inşaat, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile inşaat taahhüt ve proje işleri konusunda, güvenilir bir firma olarak yerini daima daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.Hizmet alanımızın, insan faktörlü bir sektör olduğunun bilincinde olarak, önceliklerimizi her zaman için hizmette memnun ve mutlu etmek olarak benimsedik.

Hizmet Tanımı
Gaziantep İnşaat Mühendisliği ve Müteahitlik, Kaba İnşaat, Tadilat, Taş Duvar, Köprü, Menfez Yapımı, Bahçe Duvarı, Kalıp İşçilik, Temelden Ev ve Anahtar Teslim Ev Yap Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Bu firma 1642 kez ziyaret edilmiştir.