ÖYKÜ EMLAK

İletişim
Firma No :
108108
Yetkili Adı :
Davut Demirtaş
Adres :
İstanbul Şehitleri Cad No:4/D Bahçelievler - İstanbul
Şirket Tanımı

Vizyon

Gayrimenkul sektöründe profesyonel satış ve pazarlama stratejileri oluşturarak artı değer sağlamak, iş ortaklarımızın faaliyetlerinde doğru çözümleri sunmak, tüm bu çalışmalarda daima farklılık prensibini korumak, konusunda Türkiye’nin en kaliteli iş yapan ve güvenilir kuruluşu olmak.

Misyon

Gayrimenkul sektöründe katma değer yaratarak kaliteli ve farklı danışmanlık hizmetleri sunmak.

Hakkımızda

Öykü Emlak Gayrimenkul, 1990 yılında kuruldu. Öykü Emlak Gayrimenkul, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarına; kurumsallaşma, pazarlama, satış ve kurumsal iletişim konularında oluşturduğu çözüm paketleriyle butik tarzda hizmetler sunuyor. Öykü Emlak Gayrimenkul yetkilileri o marka adına her türlü stratejik fikrin ve uygulamanın devreye alınması konusunda birebir hizmet verir, bilimsel ve sistematik çalışmaların yürürtülmesi için destek olur. Bu çalışma ve uygulamaları gerçekleştirirken daima sonuç odaklı hareket eder. Öykü Emlak Gayrimenkul müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmakta olup, gayrimenkullerinizin alımı, satımı, kiralanması, devredilmesi gibi konularda gerçek değerlerini bulmada uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Hizmet Tanımı
Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik , Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Bu firma 1114 kez ziyaret edilmiştir.