MARKA KONUT EMLAK

İletişim
Firma No :
108027
Adres :
Altınşehir Mah. Kiraz Sok. No:12 Başakşehir/İstanbul
Şirket Tanımı

vTürkiye’de emlak danışmanı olmak dışarıdan görüldüğünün aksine ne yazık ki her zaman çok zor olmuştur. Bundaki temel neden maalesef ki insanların emlak danışmanlığını basit bir mesele olarak görmesidir. Ülkemizde bir meslek olarak bile sınıflandırılması yaygınlaşamayan emlak danışmanlığı ve komisyonculuğu" Avrupa’da çok uzun yıllardır en çok kazanan meslekler arasında ilk 5. sırada. Bunu belgeleyen çok sayıda yayımcı kurum ve kuruluş rahatlıkla bulunabilir.

Avrupa’da yıllar geçtikçe sektör olarak değerini kökleştiren bu mesleğin ülkemizde gelişememesinin küresel ve dinamik nedenlerinin dışında en temel nedeni halkımızın bu mesleğe bakış açısıdır. Emlak danışmanlığı ve komisyonculuğunun bu kadar basit görülmesinin nedeni de maalesef hala varlığını sürdüren işini bilmeyen ve öğrenmek niyetinde olmayan firmalardır. 

"Masa-sandalye-telefon" üçgeni arasına sıkışıp, müşterilerini sadece para kazandıran kişiler olarak gören birçok firmanın hala faaliyette olduğu doğrudur ve bu problem sektörümüzün “kolay para” olarak görünmesinin temel nedenidir. Oysa ki biz MARKA KONUT EMLAK olarak müşterilerimizi sadece bize para kazandıran kişi ve kuruluşlar olarak kesinlikle görmemekteyiz. Para kazanmak hayatta kalmayı sağlayan bir amaçtır fakat bizim için para kazanmanın yanında saygınlık kazanmak da çok önemli bir gelirdir. Bu saygınlığı da kazanmak doğrultusunda toplamda 10 senedir yaptığımız hizmetimizi istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz.


MİSYONUMUZ

ÖZ MARKA KONUT EMLAK HİZMETLERİ; Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde önemli projelere imza atarak Türkiye’nin ilk üç firmasından biri olmayı hedeflemiştir. 


VİZYONUMUZ

MARKA KONUT EMLAK HİZMETLERİ; müşterilerini, taahhüt ettiği işleri zamanında tamamlayarak sürekli, kaliteli, yaşanabilir ve en uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi yapmayı amaç edinmiştir. Güvenilir, aldatmayan, her zaman iyi dileklerle anılan bir firma olmak temel felsefemiz.

Hizmet Tanımı
Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik , Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Bu firma 1479 kez ziyaret edilmiştir.