FAİK YILMAZ GAYRİMENKUL

İletişim
Firma No :
108280
Adres :
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Şehit Polis Gaffar Okkan Caddesi Kc B2 - 12 Blok No:4 ( Vakıfbank Karşısı ) Başakşehir/İSTANBUL
Şirket Tanımı
Faik Yılmaz Gayrimenkul A.Ş.

Faik Yılmaz ; Firma kurucu ve tek ortağıdır. 1962 Malatya doğumlu olan Faik Yılmaz denilince ilk akla gelen şey azim ve çalışmaktır. Kalite ve dürüstlük ilkesiyle hareket eden Faik Yılmaz ; Özellikle ticari, konut ve sanayi arsaları üzerine ihtisas sahibi olup, farklı bir çok bölgede yatırım ortaklıkları bulunmaktadır. Fuzul İnş.( Başakşehir Kent Neriva ), Beyaz İnş. ( Büyükçekmece Beyaz Konaklar), Demir İnş. (Büyükçekmece Orkide Evleri), Gül İnş. ( Bahçeşehir İşmekan, İkitelli İşbatı,), Özyurtlar İnş. ( N Şehir ve N Cadde, Bahçeşehir Bahçe City başlıcalarıdır. 30 Yılı aşkın bir süredir gayrimenkul işiyle uğraşan; Faik Yılmaz bölgenin aranılan ve güvenilen isimlerindendir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla Bahçeşehir’de hizmet sunmaya devam etmektedir. Bizimle Çalışmak Ayrıcalıktır.

Hizmet Tanımı
Başakşehir Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Bu firma 2065 kez ziyaret edilmiştir.