Demir Emlak

İletişim
Firma No :
108065
Adres :
ÇAMLIK CAD. ŞEBBOY SOKAK NO:8/B YAYLA / BAHÇELİEVLER Siyavuşpaşa - Bahçelievler - İSTANBUL
Şirket Tanımı

İnşaat Taahhüt ve Konut Üretimi;
 Firmamız, bünyesinde üretilen yada ihtiyaç sahiplerince hazırlatılan her türlü konut, işyeri, sanayi yapısı, yapıların anahtar teslimi taahhütlerini yapmaktadır. Ayrıca istanbulun  muhtelif semtlerinde kendi arsalarına veya kat karşılığı arsa temini ile yapsat dediğimiz konut ve işyeri üretimini yapıp, pazarlamaktadır.
  
 Gayrimenkul ;
 İstanbul Bahçelievler Bölgesinde "Demir inşaat Emlak" adı ile hizmet vermektedir.Gayrimenkul yatırımlarınız için danışmanlık hizmetleri ve ara hizmetlerimizden en gerçekçi şekilde yararlanabilir; gayrimenkul yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Tüm satılık ve kiralık mülkleriniz için bize ulaşıp en kısa sürede, piyasa koşulları içinde değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Portföylerimizde bulunan satılık ve kiralık gayrimenkuller için randevu talep ederek yerinde görebilme imkanı bulabilirsiniz.

Hizmet Tanımı
Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik , Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Bu firma 1191 kez ziyaret edilmiştir.