DAYIOĞLU İNŞAAT EMLAK

İletişim
Firma No :
108028
Yetkili Adı :
yılmaz tayran
Adres :
ŞEHİT TEĞMEN HASAN HÜSEYİN AKSOY CAD. 23 B BAĞCILAR/ İSTANBUL
Şirket Tanımı

Hakkımızda

Emlak alım satım ve kiralama süreçlerinde alıcı- satıcı arasındaki ilişkinin temelinde emlak aracısına güven duymak yatar. Bu süreçte güven duygusu mutlaka hissedilmeli, iki tarafın da soru ve problemlerine açıklayıcı yanıtlar veren ve  yol gösterici olan bir firmayla beraber çalışılmalıdır.

    İlişkilerin sürecinde temel olan bu değerleri uygulamak ve pazarlama çözümleri geliştirmek amacıyla 2017 yılında profesyonel yaşantısına başlayan DAYIOĞLU İnşaat & Emlak  yukarıda bahsettiğimiz değerleri iş etiği olarak uygulamaktadır. Bu ilkede günden güne artan müşteri memnuniyeti yaratmış, sayısız yetki sözleşmeleri almış, kişiye özel çalışma prensibiyle bir çok yeniliğe imza atmıştır. Vizyonu ve pazarlama yatırımlarıyla çalışma alanlarını günden güne genişletmektedir.

    Siz de emlak pazarlama süreciniz ile ilgili, size özel çalışma ve bilgilendirme almak istiyorsanız bize ulaşabilir, sonuçlarınızı dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

    Bizimle doğru yerdesiniz.

Hizmet Tanımı
Bağcılar da Satılık Daire, Bağcılar da Satılık Arsa, Bağcılar da Satılık Tarla, Bağcılar da Kiralık Daire, Bağcılar da Satılık Arazi, Bağcılar da Satılık Dükkan, Bağcılar da Satılık Müstakil Ev , Bağcılar da Satılık Villa, Bağcılar da Satılık Yazlık, Bağcılar da Satılık Bahçe, Bağcılar da Satılık Bina, Bağcılar da Satılık Zeytinlik , Bağcılar da Kiralık Dükkan, Bağcılar da Kiralık Eşyalı Daire, Bağcılar da Satılık Bağ, Bağcılar da Satılık İşyeri, Bağcılar da Kat Karşılığı Arsa, Bağcılar

Bu firma 1806 kez ziyaret edilmiştir.