Çorlu Emlak

İletişim
Firma No :
107832
Adres :
Omurtak Cad. Erkan Tüzmen Apt. No:102/2 Çorlu / Tekirdağ
Şirket Tanımı
Ana Çalışma İlkemiz

Mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde;

  • Sizin yatırımınıza değer kazandıran,
  • Sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren,
  • Yatırımınızın başarıya ulaşmasını sağlayan,
  • En uygun çözüm yanında alternatif çözümler de sunan,
  • Sizi sürekli bilgilendiren,
  • Yatırım dahilindeki diğer organizasyonlarla organize çalışan,
  • Profesyonel danışmanlık hizmetleri amaçlanmaktadır.

 

 
Alternatif geliştirme, alternatifleri sınama, yeni alternatifler üretme, alternatifler arasında en uygun ve en verimli çözümü seçme ve bu seçimin gerçekleştirilmesi için gerekli olan tüm organizasyon;Kalite güvencesi ve dürüst hizmet anlayışıyla gerçekleştirilir. 

Alım- satım kiralamalarda istediğiniz tüm gayrimenkullerin A' dan Z' ye güvenli takibi, dürüst alış verişi büromuzdan geçer. 

Özenli çalışmalarımız,eğitimli uzman kadromuz ve referanslarımız ile daima hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda Arzu ettiğiniz yer ve fiyatta gayrimenkul bulmak yada mevcut gayrimenkulünüzü zamanında ve olabilecek en üst değerde pazarlamak bizim işimiz, sadece imza atmak ise sizin … 

Uygun çalışma şartlarımız ,eğitimli ve deneyimli kadromuz sizi sonuca götürmekte gecikmeyecektir. Yapacağınız tek şey bizi aramak. Göreceksiniz ki , hizmetimiz size özel ve istediğiniz şartlar doğrultusunda gelişecektir. 

Nasılki ailenizin hizmetinden faydalandığı bir doktoru,bir avukatı veya bir muhasebecisi varsa neden bir GAYRİMENKÜL DANIŞMANI olamasın? 

Bütün dileğimiz doğru seçimi yapıp bizimle çalışmanız…
Sonrasının bütün bir hizmet olarak size geri döneceğinden emin olabilirsiniz. 

Daha önce Çorlu Remax Mert olarak hizmet veren Emlak Ofisimiz, Aynı kalite ve anlayışla corluemlak.com.tr adresinden hizmet vermeye devam etmektedir.
Hizmet Tanımı
Kiralık Daire, Kiralık Arsa, Kiralık Tarla, Kiralık Daire, Kiralık Arazi, Kiralık Dükkan, Kiralık Müstakil Ev , Kiralık Villa, Kiralık Yazlık, Kiralık Bahçe, Kiralık Bina, Kiralık Zeytinlik, Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Kiralık Bağ, Kiralık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Kiralık Residence, Kiralık Çiftlik

Bu firma 1678 kez ziyaret edilmiştir.