CEM EMLAK

İletişim
Firma No :
108556
Adres :
Cumhuriyet Caddesi, Başak Sokak, Büyükşehir Mahallesi, Atrium İş Merkezi Kat:2 No:95 Beylikdüzü / İstanbul
Şirket Tanımı

Misyonumuz & Vizyonumuz 

Portföy Bankamıza Eklenmesini İstediğiniz Gayrimenkul İlanlarınız İle İlgili Olarak Lütfen mesaj@beylikduzucememlak.com Adresine Mail Atınız Veya 0536 764 05 49 Ve 0544 313 98 47 Numaralı Telefondan Bizlere Talebinizi İletiniz.

CEM EMLAK; 

Önce İnsan Felsefesiyle Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini Profesyonel Hizmet Anlayışını, Güven Ve Saygı İle Müşterilerini Takım Arkadaşı Gibi Gören Şeffaf Pazarlama Hizmetlerini, Ülkemizde Uluslararası Standartlarda Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlığını En Üst Düzeyde Uygulamayı, Girişimci Ve Yenilikçi Olmayı Ve Bütün Bu Misyonu Sizlerle Paylaşmayı Onur Kabul Eder. 


VİZYONUMUZ; 

Daha Fazlasını Sunmak; Bizim İçin, Hep Bir Adım İleride Olmak, Standart Ve Beklentileri Aşmak, Örnek Olmak Ve Sektörde Lider Olmak Konusundaki Hedeflerimiz Demektir. Daha Fazlasını Sunmak; Bizim İçin, Her Durumda Başarma Tutumunu, Rekabetçiliği, İleriyi Görerek Düşünmeyi, Sorumluluğu, Özeni Ve Tutkuyu İfade Eder. Daha Fazlasını Sunmak; Bizim İçin, Pozitif Düşüncedir. Engelleri Aşıp Hedeflerimize Ulaşacağımıza Dair İnancımız Kuvvetlidir. Daha Fazlasını Sunmak, Bizi Her Zaman Farklılaştıracaktır.

Hizmet Tanımı
Beylikdüzü Emlakçılar, Arsa Ofisi, Gayrimenkul, Alım - Satım, İnşaat Ofisi, Kiralık Satılık Ev, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Bu firma 1072 kez ziyaret edilmiştir.