Altın Nesil Emlak

İletişim
Firma No :
108024
Adres :
İSTOÇ 28 ADA NO 29 MAHMUTBEY - BAĞCILAR / İST - Bağcılar / İstanbul
Şirket Tanımı

2004 yılında emlakçılık alanında faaliyet gösteren ve 2011 senesinde yapılanmasını tamamlayarak Altın Nesil Emlak olarak faaliyet göstermeye başlamış olup, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini hizmete sunmuştur.

Altın Nesil Emlak ekibi insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir. 

ALTIN NESİL EMLAK her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisiyle değil, yüzlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır. 

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.altinnesilemlak.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir. 

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.

İstanbul İkitelli-Mahmutbey İstoç bölgesinde Satılık-Kiralık İş yeri, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkânlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Altın Nesil Emlak farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Hizmet Tanımı
Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik , Kiralık Dükkan, Kiralık Eşyalı Daire, Satılık Bağ, Satılık İşyeri, Kat Karşılığı Arsa, Kiralık Yazlık, Kiralık İşyeri, Satılık Ofis Büro, Kiralık Villa, Kiralık Ofis Büro, Kiralık Tarla, Satılık Residence, Satılık Çiftlik

Bu firma 187 kez ziyaret edilmiştir.