Boyabat Beton

İletişim
Firma No :
109453
Adres :
YILDIZ MAHALLESİ ŞEHİT ERSOY GÜRSU CADDESİ MAVİŞ APARTMANI BOYABAT /SİNOP
Şirket Tanımı

Boyabat Beton  yeni teknolojileri takip ederek, bütün çalışma alanlarında kapasitesini arttırarak 24 saat müşterilerimize hizmet veren bölgesinde büyük ve önemli projelere imza atarak inşaat bünyesinde kısa zamanda kalitesinden söz ettirerek bölgede “aranan ve tercih edilen” bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Boyabat Beton kurulduğu günden bu yana  bilimsel ve yenilikci hizmet anlayışıyla sağlam ve güvenli yapıların temellerini atmaktadır.Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en önemli ilkesi haline getiren Boyabat  Beton, sektördeki gelişmeleri büyük bir dikkatle takip etmekde, yenilikleri hızla müşterilerine sunmaktadır.Ayrıca değişen ihtiyaçları karşılayacak geniş bir ürün çeşitliliğine de sahip bulunmaktadır.

Dürüstlük, kalite ve disiplin çerçevesinde müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerine hızlı, etkin ve doğru çözümler sunan firmamız başarıya olan inancıyla ve siz değerli müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ile her geçen gün performansımızı daha yükseklere taşımaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

· Daha iyi bir gelecek için insana ve Doğaya Saygılı, bilgiye değer veren, ilgili kesimlerle sağlıklı iletişim kuran bir kuruluş olmak.
· Personelimizin bilgi ve yeteneklerini sürekli geliştirmek.
· Teknolojik yenilikleri izleyerek, müşterilerimizden gelen tavsiye ve talepleri değerlendirerek, kendimizi sürekli iyileştirmek
· Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmaktır.

Hizmet Tanımı
Beton, Agrega ve Tuğlalar

Bu firma 1426 kez ziyaret edilmiştir.